Zamknij

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan promują "barwy narodowe" na plaży w Meksyku

18.01.2021 14:47
Rozenek-Majdan
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan razem z dziećmi przebywają obecnie w Meksyku. Cały czas zdają relację ze swojego wypoczynku. Majdan właśnie pochwalił się ciekawym zdjęciem z chłopakami.

Małgorzata Rozenek   z mężem i dziećmi urządzili sobie upragniony urlop i wyjechali do Meksyku. Co pewien czas pokazują internautom uroki swoich gorących wakacji, na które, szczególnie podczas obecnych mrozów (kiedy to piszemy, za oknem jest minus 10 stopni) można patrzeć z pewnym wytęsknieniem.

"Perfekcyjna" i jej mąż najpierw zaskoczyli internautów zdjęciem z łóżka, na którym celebrytka pokazała odsłonięte udo, potem cieszyli się spontanicznymi fotkami w pióropuszach, za co zostali skrytykowani. Na szczęście szybko dostrzegli swoją wpadkę i szczerze przeprosili. (Przypomnijmy, że niedawno mocną wpadkę na urlopie w Zanzibarze zaliczyła także Barbara Kurdej-Szatan, chwaląc się zdjęciami z plaży, na których mali mieszkańcy pchają jej wózek. Niestety, przez cały czas nie przyjmowała do siebie uwag, że było w tym coś nie w porządku).

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w bikini. Pokazała figurę 7 miesięcy po porodzie [FOTO]

Radosław Majdan z dziećmi w barwach narodowych

Radosław Majdan pochwalił się zdjęciem z "męskiego wypadu", na który udał się z synkiem Heniem oraz pasierbami Stanisławem i Tadeuszem. Cała gromadka ubrana jest w czerwone spodenki i białe koszulki (z wyjątkiem Henryczka, który, jak to bobas w takim upale, "ubrany był" w pieluszkę). Były piłkarz mówi wprost:

"Podczas naszego męskiego wypadu postawiliśmy na akcenty narodowe" - chwali się.

"A ja myślałam, ze to akcja słoneczny patrol", "Słoneczny patrol. Super chłopaki, śliczna rodzinka", "Fajne chłopaki, cała czwórka" - komplementują internauci. Ale kto robił zdjęcie, skoro męska ekipa jest na fotce w całości? - pyta jedna z komentujących. Czyżby to Małgorzata Rozenek? Jeśli tak, to ciekawe czy też w barwach biało-czerwonych.

RadioZET.pl/AS