Zamknij

Majdanowie świętują 4. rocznicę ślubu. Pokazali stare zdjęcie. "Zaiskrzyło od razu"

10.09.2020 19:50
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są już cztery lata po ślubie. W dniu rocznicy opublikowali stare zdjęcie z początków swojej znajomości. Małgorzata przypomniała moment, w którym zaczęła się ich wielka miłość. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan obchodzą 4. rocznicę ślubu. Prowadząca "Projekt Lady" i były bramkarz pobrali się 10 września 2016 roku. Uroczystość nie była zapowiadana w mediach, ale mimo to stała się jednym z najgłośniejszych wydarzeń w show-biznesie. "Perfekcyjna pani domu" poszła do ślubu w olśniewającej sukni projektu Ewy Minge. Na hucznym weselu bawiły się zaprzyjaźnione gwiazdy i znane osobistości ze świata sportu. W dniu rocznicy Małgorzata Rozenek postanowiła przypomnieć romantyczne chwile sprzed lat i opublikowała zdjęcia z sesji ślubnej oraz ze spotkania, na którym zauroczyła się przyszłym mężem.

Historia miłości Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana zaczęła się w 2013 roku, gdy spotkali się na premierze filmu "Mój biegun". Małgorzata święciła wówczas sukcesy jako "Perfekcyjna pani domu" i była podziwiana przez rzesze Polaków. Do cichych wielbicieli byłej żony Jacka Rozenka należał także Radosław Majdan. Piłkarz wyznał później w wywiadzie, że pojawił się na imprezie właśnie ze względu na Małgosię. Od dawna pragnął ją poznać i w końcu nadarzyła się ku temu dogodna okazja. Po krótkiej pogawędce Radosław i Małgorzata byli sobą autentycznie oczarowani. Wkrótce stali się nierozłączni, choć nie od razu chcieli ujawniać się mediach. 

Małgorzata Rozenek zapowiada projekt męża. Internauci bezlitośni "Powinien reklamować snopowiązałkę"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wspominają początek miłości 

Radosław Majdan oświadczył się Małgorzacie Rozenek pod koniec 2014 roku, przed świętami Bożego Narodzenia. Dwa lata później para stanęła na ślubnym kobiercu. Ceremonia odbyła się w urokliwym miejscu w Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą. Małgorzata Rozenek wielokrotnie udostępniała zdjęcia z sesji ślubnej w mediach społecznościowych i tradycyjnie już zrobiła to w kolejną rocznicę małżeństwa. Oprócz ślubnej fotografii pojawiło się również stare zdjęcie wykonane podczas pamiętnej premiery w 2013 roku. Wówczas między Gosią i Radkiem wyraźnie zaiskrzyło, co zresztą widać po spojrzeniu Małgosi. 

Tego dnia, w tym momencie nasze życie zmieniło się na zawsze. Po moim uśmiechu widać, że zaiskrzyło od razu. Wielu nie dawało nam szansy, ale my wiedzieliśmy... Kocham Cię - wyznała prowadząca "Projekt Lady".

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są w związku 7 lat, w tym od czterech w małżeństwie. W czerwcu przyszło na świat ich pierwsze wspólne dziecko - syn Henryk. 

Posłuchaj podcastu