Zamknij

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują trzecią rocznicę ślubu. Pojechali do Rzymu

Judyta Wanicka
11.09.2019 12:13
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. East News

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyjechali do Rzymu, by w romantycznej scenerii Wiecznego Miasta świętować trzecią rocznicę ślubu. Gospodyni „Projektu Lady” zaczęła rzymskie wakacje od sesji w eleganckiej czerwonej sukience. Fani są zachwyceni stylizacją Gosi. Zoczcie, jakie zdjęcia pojawiły się na jej Instagramie. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyjechali do Rzymu

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan obchodzą trzecią rocznicę ślubu. Z tej okazji najgorętsza para polskiego show-biznesu udała się do Rzymu, by w romantycznych okolicznościach celebrować swoje szczęście. Wcześniej Gosia zamieściła na swoim profilu zdjęcia z dnia ślubu, w tym niepublikowane wcześniej materiały z wesela.

Trzy lata temu... – wspomina z rozrzewnieniem Gosia.

Z kolei Radek Majdan odwdzięczył się żonie za spędzone lata w wyjątkowo uroczy sposób. Zamieścił zdjęcie prosto z łóżka, a na którym śpiący, wtula się w ramię Gosi.

Bo przy Tobie chcę się budzić do końca życia – podpisał fotkę były bramkarz.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciami z sesji

Małgorzata Rozenek zaczęła romantyczny wypad do Rzymu od modowej sesji. Gwiazda już tradycyjnie wykorzystała zagraniczny wyjazd, by pochwalić się modnymi stylizacjami i przy okazji wywiązać się z kontraktów reklamowych. Rozenek pozuje na tle zabytkowych budynków w czerwonej sukience w cętki. Elegancką i – co tu kryć – mało spacerową kreację, gwiazda uzupełniła o modne sandały rzymianki z cekinami oraz małą torebkę ze wzorem zebry.

Gocha Ty tak hiszpańsko wyszłaś. Mega! – chwalą fani. 

Ciao Bella! Cudna sukienka. Zakochałam się! Miłości życzę aż po grób.

Na filmiku widać, że jesteście lokalną atrakcją. Spojrzenia młodych ludzi w tle - bezcenne – zauważyli internauci.

Zagłosuj

Podoba ci się kreacja Małgorzaty Rozenek?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW