Zamknij

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w świątecznej sesji zdjęciowej. To część dużej kampanii

Redakcja
06.11.2018 13:19
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w świątecznej sesji zdjęciowej. To część dużej kampanii
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to małżeństwo, które lubi dzielić się z fanami swoimi zdjęciami i nagraniami. Tym razem para wzięła udział w świątecznej sesji zdjęciowej oraz nagrała kilka filmów promujących znaną markę kosmetyczną.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to bez wątpienia jedna z najaktywniejszych medialnie par krajowego show-biznesu. „Perfekcyjna pani domu” i były piłkarz regularnie pojawiają się na branżowych imprezach i dzielą z fanami swoim życiem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dużą część ich dochodów stanowią wpływy z kontraktów reklamowych. Rozenek współpracuje między innymi z kosmetyczną marką Avon, co było przyczyną medialnego konfliktu z Kingą Rusin. W poniedziałek, 5 listopada Małgorzata pochwaliła się jednym z krótkich filmów, jakie nagrała wraz z mężem na potrzeby nowej kampanii reklamowej. Miejsce miała również sesja zdjęciowa w świątecznym klimacie.

Małgorzata Rozenek
fot. Instagram:@avon_polska

Świąteczne zdjęcia Rozenek i Majdana

Rozenek opublikowała spot reklamowy reklamujący kampanię „Kisses for Christmass”. Całość utrzymana jest w bardzo bajkowym, bożonarodzeniowym klimacie. Łącznie w sieci pojawiły się już trzy nagrania. Małżonkowie pozowali też do zdjęć na tle choinki, ubrani w zimowe swetry i czapki Mikołaja. Małgorzata zapowiedziała także, że część wynagrodzenia przeznaczą z Radosławem na cele charytatywne. Zapowiedziała, że niedługo przedstawi więcej informacji na ten temat.

Kochani, wiem, że może to jeszcze dość wcześnie, ale ja już poczułam magiczną atmosferę świąt razem z Avon Polska. A że Święta Bożego Narodzenia to czas, który dla wszystkich powinien być wyjątkowy, dlatego postanowiliśmy przeznaczyć znaczną część gaży za kampanię na akcję charytatywną, w którą niebawem włączymy się całą naszą rodziną. O szczegółach poinformuję Was już wkrótce” – napisała celebrytka.

ZOBACZ TAKŻE: Czy Małgorzata Rozenek jest w ciąży?

RadioZET.pl/gala.pl/MF