Zamknij

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała rodziców chrzestnych? "To nietypowe"

Maciej Friedrich
10.03.2020 08:38
Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała rodziców chrzestnych? "To nietypowe"
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Według medialnych doniesień Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wybrali już rodziców chrzestnych dla wyczekiwanego dziecka. Wielu osobom wybór może wydawać się nietypowy. Celebrytka miała wyjaśnić, co skłoniło ją do podjęcia decyzji.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan bardzo długo starali się o pierwsze wspólne dziecko. Celebrytka i jej mąż korzystali z metody in vitro, którą "Perfekcyjna" stara się przybliżać Polakom. W końcu jednak udało się i jedna z najpopularniejszych krajowych "power couple" spodziewa się potomka. Ciąża Małgorzaty cieszy się dużym zainteresowaniem mediów, pojawiły się nawet wyliczenia dotyczące kwoty, jaką Rozenek-Majdan zarobi na ciąży.

Małgosia i Radek nie kryją swoje radości, a gwiazda "Projektu Lady" chętnie chwali się zdjęciami z ciążowym brzuszkiem. Para zdradziła także płeć dziecka. Według medialnych doniesień Rozenek-Majdan poinformowała także, kogo wybrali na rodziców chrzestnych.

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała rodziców chrzestnych?

Poród Małgorzaty Rozenek-Majdan planowany jest na czerwiec. Jak poinformował magazyn "Flesz", Małgosia wybrała już rodziców chrzestnych dla potomka. Wybór wydaje się dość nietypowy, bowiem mają nimi być rodzice celebrytki. Jednak "Perfekcyjna" podjęła taką decyzję po raz kolejny.

- Chrzestnymi Stasia i Tadzia są moi rodzice. To nietypowe, ale wiem, że życie różnie się układa i nawet bliskie relacje z przyjaciółmi z czasem potrafią się rozluźnić. Tym razem również wybór może paść na moich rodziców - miała zdradzić "Fleszowi" Rozenek-Majdan.

RadioZET.pl/pudelek.pl/MF