Zamknij

Małgorzata Rozenek wyprawiła synowi niezwykłe urodziny. "Byłam grubą gejszą" [FOTO]

Maciej Friedrich
25.05.2020 12:24
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wyprawili 10. urodziny syna
fot. Mateusz Jagielski/East News

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zorganizowali synowi niezwykłe przyjęcie urodzinowe. Tadeusz skończył 10 lat w japońskim stylu. Nie zabrakło imponującego tortu, odpowiednich strojów i nawiązań do klasyki kina.

Małgorzata Rozenek-Majdan to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych i najbardziej opiniotwórczych polskich celebrytek. Fani "perfekcyjnej pani domu" biorą ją za wzór kobiety sukcesu. Sama Małgosia chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i opiniami. Dla wielu mam istotna jest jej szeroka wiedza na temat zapłodnienia in vitro. Z tej metody sama korzystała, by starać się o trzecie dziecko. Obecnie przyszła mama niecierpliwie oczekuje narodzin kolejnego dziecka. 

Po emisji dokumentu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" Rozenek nie miała łatwego życia. W sieci broniła Radosława Majdana, który został, zdaniem byłego piłkarza omyłkowo, powiązany z kryminalną aferą wokół sopockiego klubu Zatoka Sztuki. Jednak nawet w obliczu krytycznych komentarzy, Rozenek i Majdan nie zapomnieli o 10. urodzinach młodszego syna Małgosi, Tadeusza. Co więcej, wyprawili mu iście orientalne przyjęcie.

 Echa filmu Latkowskiego. Majdan zapowiada pozew, Bieniuk blokuje komentarze  

Małgorzata Rozenek jako gejsza na urodzinach syna Tadeusza

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła spełnić marzenie syna, który interesuje się kulturą Japonii. Jak przystało na celebrytkę, przyjęcie urodzinowe było niezwykłe, choć z powodu pandemii koronawirusa typowo rodzinne.

- Tadeusz ma dziś urodziny i jak każdy dorosły dziesięciolatek, zażyczył sobie poważne urodziny japońskie. Wyszło ogólnie azjatycko, ale charakter się zgadzał (...) Wszystko zaczęło się od tortu. Pokazał mi zdjęcie grafiki i poprosił o dokładnie taki sam. (...) Tadzio, jak zobaczył tort, zamarł z radości - z radością opisała przygotowania do imprezy Małgosia.

W sieci pochwaliła się zdjęciem z uroczystości. 10-letniemy Tadeuszowi jest czego zazdrościć, klimatyczne stroje, balony i japońskie katany dodały imprezie niepowtarzalnego charakteru.

- Staś, który uczy się japońskiego, zrobił nam szybki kurs. Radzio odegrał scenę z "Ostatniego Samuraja", a ja po prostu byłam grubą gejszą. Nie wiem, co bym zrobiła bez moich dzieci i mojej rodziny - napisała Rozenek-Majdan.

W komentarzach fani zasypali jubilata życzeniami. Nie ukrywali także, że Małgorzata jako gejsza wcale nie wyglądała grubo, ale pięknie. My także życzymy Tadeuszowi wszystkiego najlepszego!

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia Zet!

RadioZET.pl/MF