Zamknij

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdradzili płeć dziecka. Wybrali już imię

Patrycja Chudolińska
24.12.2019 09:13
Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. W najnowszym wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" małżonkowie ujawnili płeć swojego nienarodzonego dziecka. Para nie kryje radości.

Małgorzata Rozenek jest w ciąży

Małgorzata Rozenek długo czekała na ten moment. Gwiazda i jej mąż Radosław Majdan spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. "Perfekcyjna" jest już mamą dwójki chłopców z poprzedniego małżeństwa - Stanisława i Tadeusza.

W najnowszej rozmowie z Agnieszką Jastrzębską para podzieliła się swoimi wrażeniami po tym, jak ogłosili ciążę.

- Ostatnio stałem przy bankomacie. Podszedł do mnie jakiś pan i powiedział: Panie Radku, gratuluję - relacjonuje przyszły tata.

Małgorzata Rozenek-Majdan przyznaje, że ma ostatnio wiele zachcianek. Przez pierwsze trzy miesiące ciąży miała ochotę na popcorn, mimo że na co dzień po niego nie sięga. Ostatnio jednak są to lody.

Płeć dziecka Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Małgosia przez długi czas ukrywała ciążę. Była to jej kolejna próba zapłodnienia metodą in vitro - wcześniej dwie skończyły się poronieniem. Nic dziwnego, że przyszła mama bała się okazywać radość zbyt wcześnie.

- Sporo przytyłam w pierwszym trymestrze. Nie wstydzę się tego, że jestem typem mamy, która w ciąży jest pełna. Mam taką budowę, że od początku mam spory brzuch. Tak było też ze Stasiem i Tadziem - zdradza.

Teraz jednak wszystko jest już pewne. Choć rodzice wciąż trzymają rękę na pulsie, ujawnili fanom wyjątkowy stan Małgosi. Zdradzili również płeć dziecka.

- To jest duży chłopiec! - powiedział w "Dzień Dobry TVN" zadowolony Radosław Majdan.

Małgorzata i Radosław zażartowali dalej, że otwierają konkurs na piękne, staropolskie imię dla dziecka. Szybko jednak sprostowali, że mają już imię, jednak nie zostanie ono na razie ujawnione.

- To imię było z nami od początku - twierdzi Radosław Majdan.

Syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana ma przyjść na świat już w czerwcu. Gwiazda przyznaje, że bardzo dobrze znosi ciąże.

- Przed nami piękne święta. W ogóle piękny czas. Cała nasza rodzina się cieszy. I wszyscy mamy poczucie, że ta magia się dzieje. Ja już powiedziałam Radziowi, żeby się nie spodziewał jakiegoś wybitnego prezentu, bo najlepszy już ma - żartuje celebrytka.

Zagłosuj

Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh