Zamknij

Małgorzata Rozenek jest w ciąży? „Lekarz zabronił mi wysiłku fizycznego”

Redakcja
15.10.2018 11:46
Małgorzata Rozenek jest w ciąży? „Lekarz zabronił mi wysiłku fizycznego”
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek jest szczęśliwą mamą dwóch synów. Nie ukrywała jednak, że wraz z mężem Radosławem Majdanem rozważała kolejnego potomka. Niedzielny wpis na Instagramie sugeruje, że Rozenek może być w ciąży. Fani nie mają wątpliwości i już teraz składają jej gratulacje.

Małgorzata Rozenek, czyli popularna „perfekcyjna pani domu” jest mamą dwóch synów, Stanisława i Tadeusza. Są oni owocem związku z byłym mężem celebrytki, Jackiem Rozenkiem. Prezenterka od września 2016 roku jest żoną byłego polskiego piłkarza Radosława Majdana. Para znana jest z dużej aktywności w mediach społecznościowych i celebryckiego stylu życia. W niedzielę 14 października Małgorzata opublikowała w sieci wpis, który zelektryzował internautów. Fani są przekonani, że Rozenek zasugerowała w nim, że spodziewa się dziecka.

Małgorzata Rozenek spodziewa się dziecka?

Wpis, który pojawił się na profilu Małgorzaty na Instagramie, dotyczył charytatywnej akcji, w której wzięła udział wraz z synami i mężem. Bieg „Czas na wzrok” pozwolił na sfinansowanie aż 1048 par okularów, które zostały przekazane dzieciom z Domów Dziecka. Jednak największe emocje wzbudził fragment wpisu, w którym Rozenek nawiązuje do swojego obecnego stanu zdrowia.

„Jestem w takim momencie swojego życia, w którym lekarz zabronił mi wysiłku fizycznego” – przyznała celebrytka.

Fani pary nie mają najmniejszych wątpliwości, że „stan zdrowia” oznacza, że Małgorzata jest w ciąży. Niemal natychmiast pod wpisem pojawiły się gratulacje i życzenia zdrowia.

„ A ostatnio się zastanawiałam czemu pani, a to w luźnych koszulkach, a to w luźnych swetrach albo zakryta płaszczem lub brzuch torebką”.

„Coś mi się wydaję, że to przez stan Błogosławiony. Gratulacje i dużo zdrówka dla Ciebie!”

„Będzie córeczka jak nic”

„Gratuluje przyszłego Majdaniątka. Nie mogę się doczekać słodkiej okładki!. Buziaki i miłości”.

Małgorzata i Radosław na razie nie skomentowali domysłów internautów. Rozenek jednak zapowiadała w sierpniu, że planują starać się o dziecko.

RadioZET.pl/MF