Zamknij

Małgorzata Rozenek komentuje zdjęcia pod kliniką in vitro

Redakcja
07.11.2018 12:18
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram

Małgorzata Rozenek nie kryje, że chciałaby mieć dziecko z Radosławem Majdanem. Niedawno gwiazda została „przyłapana” przez paparazzi przed kliniką in vitro. Teraz skomentowała całą sytuację.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od pewnego czasu starają się o dziecko. Temat ten wzbudza w mediach duże zainteresowanie, a paparazzi nieustannie towarzyszą znanej parze. Niedawno Małgorzata Rozenek została sfotografowana przed kliniką in vitro, co tylko podsyciło plotki o ciąży. Ponadto gwiazda w swoich wypowiedziach podkreśla, że teraz najważniejszy jest dla niej spokój. Tego typu wypowiedzi w oczywisty sposób kojarzone są z tym, że być może gwiazda już jest w ciąży, jednak to ukrywa.

Małgorzata Rozenek o zdjęciach sprzed kliniki in vitro

W niedawnym programie „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska zapytała Rozenek o zdjęcia sprzed kliniki. Stwierdziła z poważnym wyrazem twarzy, że będąc znaną osobą, po prostu trzeba zaakceptować stałe zainteresowanie mediów.

„To jest trochę krępujące oglądać swoje zdjęcia w takim miejscu. Ale jestem świadoma, że jeżeli udostępniło się swoje prywatne życie, to są sytuacje, w których będzie ono eksploatowane czy tego chcemy, czy nie. To jest tak, że albo się na to decydujesz i musisz się liczyć z takimi konsekwencjami, albo tej prywatności bronisz. To jest taki moment, kiedy chciałabym trochę takiego spokoju i prywatności” – wyjaśniła.

W rozmowie Jastrzębska pytała także o nadchodzące święta oraz o najbliższe plany Majdanów. Rozenek zdradziła wtedy, że obecnie uważniej planuje swój kalendarz.

Rozenek: dużo wyzwań przed nami

„Teraz trochę uważniej przyglądam się swoim zajęciom; jest ciągle tyle do zrobienia, ale na święta na pewno będzie czas” – powiedziała Rozenek. Przyznała, że na pewno nie będą z Radosławem Majdanem szybko angażować się w kolejną serię „Iron-Majdan”.

„To nie jest na pewno propozycja na najbliższy czas. Teraz jest dużo innych wyzwań przed nami i nie możemy się ich już doczekać” – dodała tajemniczo. To chyba tylko podsyci plotki o ciąży.

RadioZET.pl/SA