Zamknij

Małgorzata Rozenek kopiuje cudzą markę? Ola Żuraw cała w nerwach. Padają oskarżenia

25.02.2021 22:36
Małgorzata Rozenek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek szturmuje rynek i wszędzie jest jej pełno - nie tylko w show-biznesie. Gwiazda, korzystając ze swojej sławy, buduje coraz nowsze biznesy. Ma już swój catering, a teraz przyszła pora na własną markę odzieżową. Mrs. Drama dopiero co zadebiutowała, a już wzbudza sporo emocji. Pojawiły się jednak doniesienia, które nie spodobają się "Perfekcyjnej".

Małgorzata Rozenek właśnie zadebiutowała ze swoją marką odzieżową Mrs. Drama, spotykając się ze świetnym przyjęciem wśród internautek. W sieci pojawiły się jednak sugestie, które prawdopodobnie nie spodobają się przedsiębiorczej celebrytce. Była uczestniczka "Top Model", Ola Żuraw, która jest właścicielką własnej marki odzieżowej, przekonuje, że ubrania z kolekcji Rozenek łudząco przypominają te, które można znaleźć u niej.

Zobacz także: Znana feministka z uznaniem o Małgorzacie Rozenek. Stanęła w jej obronie 

Małgorzata Rozenek kopiuje cudzą markę odzieżową?

Kiedy Małgorzata Rozenek pochwaliła się swoim kolejnym sukcesem, jakim niewątpliwie jest start własnej marki odzieżowej, szybko zaskarbiła sobie przychylność wielu internautek. Kobiety nie tylko chwalą ją za pomysłowość i świetne projekty, ale także gratulują tego, jak dobrze łączy życie zawodowe z macierzyństwem. "Ogromne gratulacje! Zdecydowanie wzór kobiety spełnionej - wzór tego ze macierzyństwo nie przekreśla kariery! Ogroooooooooomne gratulacje" - głosi jeden z komentarzy pod postem promującym markę Rozenek - Mrs. Drama.

Jednak obok ogólnego zachwytu pojawiły się słowa, które "Perfekcyjnej" mogą się nie spodobać. Ola Żuraw skomentowała markę odzieżową Rozenek, przekonując, że projekty, które widzi, są bardzo podobne do tego, co prezentuje jej własny brand. Co więcej - modelka przekonuje, że nie tylko produkty są podobne, ale nawet zdjęcia i ich stylistyka miały być inspirowane jej LaGrue. Była uczestniczka "Top Model" ujawnia, że za marką Mrs. Drama stoi jej wspólnik, z którym tworzyła swoją markę, co ma uprawdopodabniać jej przypuszczenia.

"Moja marka to jest coś, w co włożyłam mnóstwo swojej pracy, no i jestem bardzo zaskoczona, że dowiaduję się takich rzeczy. Od początku produkujemy w jednej szwalni w Łodzi i jest z nią bezpośrednio powiązany mój wspólnik, Tomek" - informuje. Jak mówi, początkowo myślała, że to zbieg okoliczności, jednak wnioski, do których doszła, sprawiają, że cała się trzęsie. O sprawę pytała swoich wspólników, ale uzyskała odpowiedź, że projekty nie mają ze sobą nic wspólnego. Dosadnie komentuje:

"W odpowiedzi od moich wspólników usłyszałam tylko, że to nie ma nic wspólnego z moją marką. Mówiły jaskółki, że chu*owe są spółki. Powiem tylko tyle, że jest mi w ku*wę przykro i nie wiem po prostu'" - żali się.

Do tej pory Małgorzata Rozenek nie ustosunkowała się do tych zarzutów, ale można przypuszczać, że to nastąpi niebawem. Zapowiada się mała "drama"?

RadioZET.pl/AS