Zamknij

Małgorzata Rozenek broni Kingi Rusin po materiale TVP. Padły ostre słowa

Maciej Friedrich
26.02.2020 12:31
Małgorzata Rozenek broni Kingi Rusin po materiale TVP. Padły ostre słowa
fot. screen:YouTube

W "Wiadomościach" TVP pojawił się materiał dotyczący udziału Kingi Rusin w zamkniętej imprezie u Beyonce i słynnego zdjęcia z Adele. Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła skomentować sprawę. Nie szczędziła gorzkich słów pod adresem dziennikarzy "Wiadomości".

Kinga Rusin to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek i prezenterek i jedna z twarzy TVN. Widzowie stacji doskonale kojarzą ją z "Dzień Dobry TVN", dużą popularność przyniosła jej także rola prowadzącej "Agenta Gwiazdy" i jurorki w "You Can Dance".

W lutym 2020 roku o Kindze zrobiło się jeszcze głośniej za sprawą wspólnego zdjęcia ze światowej sławy wokalistką Adele. Polska prezenterka bawiła się na prywatnej imprezie u Beyonce w otoczeniu amerykańskich celebrytów, co obszernie opisała w mediach społecznościowych. Post Rusin stał się obiektem licznych żartów, w sieci powstały nawet prześmiewcze memy.

Małgorzata Rozenek-Majdan broni Kingi Rusin. Skrytykowała TVP

Imprezą z udziałem Kingi Rusin zainteresowały się media, między innymi Telewizja Polska. W "Wiadomościach" pojawił się poświęcony sprawie materiał, w którym dziennikarze otwarcie kpili z prezenterki konkurencyjnej stacji. Zdaniem wielu osób materiał był przesadzony i nastawiony na postawienie Rusin w złym świetle.

Głos w sprawie zabrała Małgorzata Rozenek-Majdan, która w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post broniła dziennikarki TVN. Nie szczędziła także gorzkich słów pod adresem dziennikarzy TVP.

- Ja niezwykle uważnie śledzę scenę polityczną. To jest dla mnie bardzo ważny temat. Często się zdarza, że oglądam wszystkie serwisy informacyjne, które są. Ten materiał był przekroczeniem wszystkich granic. Atakiem jednej stacji na drugą stację, zupełnie nieuprawnionym. Atakiem na ludzi. Ten materiał nie miał nic wspólnego z dziennikarstwem. Uważam, że on nie powinien powstać i żaden szanujący dziennikarz, ani wydawca nie powinien takiego materiału puszczać - stwierdziła kategorycznie Rozenek-Majdan.

"Perfekcyjna" podkreśliła, że "tego typu praktyki są nieakceptowalne" i "to nie powinno mieć miejsca".

 Piotr Kraśko żartuje z Kingi Rusin na ramówce TVN. Nawiązał do zdjęcia z Adele

Zagłosuj

Oglądasz "Dzień Dobry TVN"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/MF