Zamknij

Rozenek męczy Henia? Burza pod nowym zdjęciem z Meksyku. "Masakra, biedne dziecko"

19.01.2021 12:42
Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek podpadła instamatkom nowym zdjęciem z wakacji. Przebywająca w Meksyku gwiazda pozuje z Heniem umieszczonym w nosidełku. Zdaniem internautek tak nie powinno się nosić kilkumiesięcznego niemowlaka. 

Małgorzata Roznek i Radosław Majdan kontynuują wakacje w Meksyku. Najpopularniejsza para show-biznesu wybrała się tam razem z dziećmi, w tym z najmłodszym synem, siedmiomiesięcznym Henrykiem. "Dzidziuś Majdana" spędza swoje pierwsze wakacje w ekskluzywnym resorcie w Tulum. Widział już basen i egzotyczną plażę, a także został zabrany na zwiedzanie lokalnych zabytków.

Naturalnie cały wyjazd jest skrupulatnie relacjonowany na Instagramie. Gosia chwaliła się już m.in. zdjęciami znad basenu i z rodzinnego relaksu na plaży, na których odsłoniła ciało w bikini. Sporo szumu wywołały także zdjęcia Majdanów w indiańskich pióropuszach - jak żartowała Rozenek - nawiązujące do słynnego tatuażu Radosława Majdana. Potem oboje musieli się tłumaczyć z naruszenia "indiańskiego sacrum", o co zostali posądzeni przez oburzonych znawców kultury Indian. 

Małgorzata Rozenek skrytykowana za zdjęcie w pióropuszu. Odpowiedziała: "Bez chamstwa"

Małgorzata Rozenek skrytykowana z używanie wisiadła 

Po kilku dniach wylegiwania się na plaży Majdanowie wybrali się na wycieczkę do ruin miasta Majów. Zabrali ze sobą wózek, ale w pewnym momencie wygodniej im było umieścić Henryka w wisiadle. Na zdjęciu widzimy Radosława Majdana niosącego syna z przodu. Henryk wygląda na uradowanego, ale komentujące matki są pełne obaw o jego kręgosłup.  

Masakra, biedne dziecko... 

To nosidełko to porażka, jak można dziecko nosić wbrew anatomii kręgosłupa?!

Pani Gosiu, nie wolno nosić maleństwa twarzą do świata w takim nosidełku!

Niestety to nie jest nosidło, tylko wisiadło, niewskazane dla takiego niemowlęcia, bo niekorzystnie wpływa na jego stawy biodrowe i kręgosłup. 

To nosidło bardziej zaszkodzi niż pomoże. Szkoda dziecka i szkoda rodziców, że nie potrafią się dowiedzieć, dlaczego nie powinno się tak nosić dzieci. 

Choć wśród komentujących znalazło się mnóstwo obrończyń Małgorzaty Rozenek, to jednak trudno im było dyskutować z argumentami medycznymi. Gwiazda "Projekt Lady" nie zamierzała się jednak tłumaczyć i zbyła krytykujących milczeniem.  

Wy również uważacie, że popełniła błąd?