Zamknij

Małgorzata Rozenek na Balu TVN. Internauci drwią z jej kreacji. Faktycznie wyglądała grubo?

Judyta Wanicka
09.09.2019 11:42
Małgorzata Rozenek
fot. Piotr Molecki/EASTNEWS

Małgorzata Rozenek wywołała sensację na Balu TVN, pojawiając się w czarno-białej kreacji haute couture projektu Ewy Minge. Gwiazda twierdziła, że inspirowała się stylem Audrey Hepburn, ale internautom „Perfekcyjna” bardziej skojarzyła się z Cruellą De Mon... Fani zauważyli również, że kreacja mocno poszerzyła sylwetkę Rozenek.

Małgorzata Rozenek w kreacji Ewy Minge na Balu TVN

Małgorzata Rozenek była jedną z gwiazd charytatywnego Balu Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Gwiazda pojawiła się w imponującej kreacji haute couture projektu Ewy Minge. Rozenek po raz kolejny postanowiła zaufać swojej zaprzyjaźnionej projektantce i wybrać suknię właśnie z jej atelier. W dodatku w takim samym fasonie jak kreacja, w której kilka lat temu szła do ślubu z Radosławem Majdanem. Na Balu TVN Małgorzata Rozenek miała na sobie czarną, błyszcząca suknię o syrenim kroju, u dołu zakończoną kaskadami biało-czarnych piór. Stylizację uzupełniały długie aksamitne rękawiczki oraz diamentowa biżuteria warta pół miliona złotych.

Małgorzata Rozenek skrytykowana za kreację z Balu TVN

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że strojąc się na Bal TVN, inspirowała się stylem swoje ulubionej aktorki Audrey Hepburn. Gwieździe bez wątpienia udało się uchwycić pewne podobieństwo, zwłaszcza dzięki dodatkom i fryzurze z diademem. Ale internauci stwierdzili, że szefowej „Projekt Lady” bliżej jest do Cruelli De Mon ze „101 Dalmatyńczyków” niż do eterycznej gwiazdy Hollywood. Fani zwrócili uwagę, że suknia optycznie poszerzyła sylwetkę gwiazdy i sprawiła, że Rozenek wyglądała w niej na kilka kilogramów więcej.

Kreacja przypomina mi bajkę 101 dalmatyńczyków i tam pewnej osoby... – komentują internauci na Instagramie.

Sądziłam, że Ewa Minge ma wyczucie stylu, chyba się pomyliłam. Wygląda to tandetnie i ten upchany na siłę biust.

Fryzura dramat nie pasująca, postarza o kilka lat.

Trochę cię poszerzyła ta kreacja. Ale i tak pięknie.

Ewa Minge broni stylizacji Małgorzaty Rozenek z Balu TVN

W obronie Małgorzaty Rozenek stanęła autorka kreacji Ewa Minge. Projektantka stwierdziła, że winowajcą niefortunnego wyglądu żony Radka Majdana nie była suknia, lecz oświetlenie na Balu TVN i niebieski kolor ścianki.

Gosia miała przygotowane na ten wieczór dwie suknie. Był ból głowy - która? Wygrała czarna, przegrała ze światłem. Jak można dać tło w zjadliwym niebieskim kolorze, który tak odbijał światło, że dorzucił cień na sylwetkę, który dodał z 20 cm w obwodzie? Ścianki nie przez przypadek jak świat długi i szeroki są białe lub czarne. Rozumiem zamysł skojarzeniowy ze stacją TVN, ale litości. Aż boli mnie wszystko. Mało kto zauważył złowrogi cień i "szept poszedł po sali Rozenek jest gruba"! – napisała na Instagramie projektantka.

RadioZET.pl/JW