Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Rozenek na luksusowych wakacjach. Jak wygląda jej willa?

19.07.2018 12:26

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najbardziej zapracowanych par w krajowym show-biznesie. Jednak liczne występy w telewizji przyniosły też odpowiednie profity. Para nie oszczędza więc na wakacjach. W tym roku małżeństwo wraz z dziećmi odpoczywa w Hiszpanii.

Małgorzata Rozenek na luksusowych wakacjach. Jak wygląda jej willa? fot. EAST NEWS

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z pewnością mają za sobą pracowity sezon. Występy w „Iron Majdan” i „Azja Express”, a w wypadku Małgorzaty także w „Projekt Lady”, z pewnością były wyczerpujące. Para postanowiła odpocząć za granicą, ale w nieco spokojniejszy sposób, niż wymagały tego od niej formaty stacji TVN. Wybór padł na słoneczną Hiszpanię. Małżeństwo wybrało się na wakacje razem z dziećmi, a także ukochanymi psami.

Małgorzata Rozenek pokazuje zdjęcia z wakacji

Perfekcyjna pani domu przyzwyczaiła swoich fanów do regularnego relacjonowania życia swojego i swojej rodziny za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej profilu możemy również obejrzeć zdjęcia z urlopu w Hiszpanii. Rodzina odpoczywa w malowniczo położonym basenie, zwiedza okolicę i kosztuje tradycyjnej kuchni. Duże wrażenie na internautach zrobiło zdjęcie Rozenek w kusym bikini. Fani podkreślali jej wspaniałą figurę i życzyli przyjemnego wypoczynku. Zdjęcia uzyskały po kilkadziesiąt tysięcy polubień.

Gdzie wypoczywa Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek jak zwykle postawili na wysoki standard. Rodzina zamieszkała w ekskluzywnym apartamencie w Villa Priscilla, położonej w miejscowości Jaeva. Do ich wyłącznej dyspozycji oddany został basen, jacuzzi, 4 sypialnie i 3 łazienki. Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie plaży La Grandella. Widok na okolicę jest naprawdę imponujący.

Za luksus oczywiście trzeba słono płacić. Koszt jednej nocy w Villa Priscilla wynosi równowartość około 1700 złotych. Wydaje się jednak, że położenie i wygody są warte tak dużych pieniędzy. Rozenek i jej mąż z pewnością mogą sobie na to pozwolić. Sama Małgorzata miała zarobić w ciągu roku około 5 milionów złotych. A niedawno podpisała kolejny kontrakt reklamowy.

RadioZET.pl/MF

Oceń