Zamknij

Małgorzata Rozenek na luksusowych wakacjach. Jak wygląda jej willa?

Redakcja
19.07.2018 12:26
Małgorzata Rozenek na luksusowych wakacjach. Jak wygląda jej willa?
fot. EAST NEWS

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najbardziej zapracowanych par w krajowym show-biznesie. Jednak liczne występy w telewizji przyniosły też odpowiednie profity. Para nie oszczędza więc na wakacjach. W tym roku małżeństwo wraz z dziećmi odpoczywa w Hiszpanii.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z pewnością mają za sobą pracowity sezon. Występy w „Iron Majdan” i „Azja Express”, a w wypadku Małgorzaty także w „Projekt Lady”, z pewnością były wyczerpujące. Para postanowiła odpocząć za granicą, ale w nieco spokojniejszy sposób, niż wymagały tego od niej formaty stacji TVN. Wybór padł na słoneczną Hiszpanię. Małżeństwo wybrało się na wakacje razem z dziećmi, a także ukochanymi psami.

Małgorzata Rozenek pokazuje zdjęcia z wakacji

Perfekcyjna pani domu przyzwyczaiła swoich fanów do regularnego relacjonowania życia swojego i swojej rodziny za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej profilu możemy również obejrzeć zdjęcia z urlopu w Hiszpanii. Rodzina odpoczywa w malowniczo położonym basenie, zwiedza okolicę i kosztuje tradycyjnej kuchni. Duże wrażenie na internautach zrobiło zdjęcie Rozenek w kusym bikini. Fani podkreślali jej wspaniałą figurę i życzyli przyjemnego wypoczynku. Zdjęcia uzyskały po kilkadziesiąt tysięcy polubień.

Gdzie wypoczywa Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek jak zwykle postawili na wysoki standard. Rodzina zamieszkała w ekskluzywnym apartamencie w Villa Priscilla, położonej w miejscowości Jaeva. Do ich wyłącznej dyspozycji oddany został basen, jacuzzi, 4 sypialnie i 3 łazienki. Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie plaży La Grandella. Widok na okolicę jest naprawdę imponujący.

Za luksus oczywiście trzeba słono płacić. Koszt jednej nocy w Villa Priscilla wynosi równowartość około 1700 złotych. Wydaje się jednak, że położenie i wygody są warte tak dużych pieniędzy. Rozenek i jej mąż z pewnością mogą sobie na to pozwolić. Sama Małgorzata miała zarobić w ciągu roku około 5 milionów złotych. A niedawno podpisała kolejny kontrakt reklamowy.

RadioZET.pl/MF