Zamknij

Zaskakujący finał urodzin Rozenek. Dostała tortem w twarz od Radka! "Myślałam, że będzie milej"

02.06.2021 14:25
Małgorzata Rozenek
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek świętowała 43. urodziny na plaży w Meksyku. Podczas imprezy Majdanowie poszli na całość i, nie zważając na ludzi wokół, "dali sobie w twarz" tortem. Do sieci trafiło wideo z imprezy. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od dwóch tygodni przebywają na "służbowych wakacjach" w Meksyku. Na Instagramie można śledzić obszerne relacje, w których małżonkowie ukazują swoją codzienność między kolejnymi sesjami pośród plaż, basenów i wnętrz luksusowego apartamentu. Majdanowie starają się jednak nie zanudzać fanów podobnymi ujęciami i od czasu do czasu serwują coś extra, jak niedawno gorące zdjęcie znad basenu ukazujące Małgorzatę Rozenek topless

Tak się złożyło, że wakacje Majdanów w Meksyku zbiegły się z urodzinami kilku członków rodziny. 24 maja odbyło się przyjęcie dla Tadzia, a już niedługo, 10 czerwca, skończony roczek będzie świętował najmłodszy Henryk. W międzyczasie odbyły się urodziny Małgorzaty Rozenek. 1 czerwca gwiazda skończyła 43 lata. Z tej okazji wyprawiono kameralną imprezę na plaży. Tradycyjnie pojawiły się szampan i tort, ale tym razem Majdanowie postanowili wykorzystać urodzinowy wypiek inaczej niż zwykle. Do sieci trafiło wideo ukazujące Gosię i Radka okładających się tortem po twarzach. 

Rozenek i Majdan ostro się pokłócili. Awantura była taka, że mogli wylecieć z hotelu!

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan obrzucili się tortem

Majdanowie wyznali, że od dawna marzyli o zabawie polegającej na wysmarowaniu sobie nawzajem twarzy tortem.

Obiecaliśmy sobie, że kiedyś to zrobimy i dzisiaj przyszedł ten dzień - obwieścili na Instagramie, zamieszczając relację z urodzinowej "bitwy".

Małgorzata przyłożyła udekorowany kremem i czerwoną konfiturą tort do twarzy Radka. Majdan nie pozostał jej dłużny i "odwdzięczył się" tym samym, przystawiając tacę z resztkami do starannie wypielęgnowanego lica Gosi. 

Nieee! Myślałam, że będzie milej! - narzekała usmarowana Rozenek, ale po chwili dali sobie z Radkiem słodkiego całusa.

Na koniec ubrudzeni biało-czerwonym kremem Majdanowie rzucili do kamery:

A teraz dla reprezentacji Polski chcieliśmy zaśpiewać: Polska biało-czerwoni! 

Zobaczcie relację z urodzinowej zabawy Gosi i Radka. Też marzycie o takiej bitwie? 

Małgorzata Rozenek kończy 43 lata. Największa metamorfoza polskiego show-biznesu? [GALERIA]