Zamknij

Małgorzata Rozenek na zdjęciu w łóżku z Radosławem. Fanka: "To lekka przesada"

Patrycja Chudolińska
06.04.2020 15:57
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram/@m_rozenek

Małgorzata Rozenek spędza czas kwarantanny w otoczeniu rodziny. Razem z mężem, dwoma synami oraz psami wybrali się do domku na wieś. Ostatnio "Perfekcyjna" opublikowała nietypowe zdjęcie z łóżka. Nie wszystkim się spodobało.

Małgorzata Rozenek regularnie dzieli się swoimi wrażeniami z czasów społecznej izolacji. Gwiazda wraz z rodziną wyjechała na czas domowej kwarantanny na wieś, aby być bliżej natury. Bliscy wspierają się nawzajem w tym trudnym czasie, który może ich stresować z jeszcze jednego powodu. Małgosia i Radek spodziewają się kolejnego dziecka, a poród zbliża się wielkimi krokami.

Małgorzata Rozenek na "łóżkowym" zdjęciu z mężem

Przyszli rodzice starają się myśleć pozytywnie i dobrze pielęgnować ten wspólny czas. Ostatnio Małgorzata Rozenek na Instagramie pokazała, jak spędzają poranki. Gwiazda opublikowała zdjęcie zrobione w łóżku.

- Po wczorajszym nocnym maratonie filmowym "Domu z papieru" obudziliśmy się troszkę później niż zwykle. Obudziliśmy, co wcale nie znaczy, że wstaliśmy. Czasem nie jest tak źle. Miłego weekendu kochani - napisała prezenterka w opisie.

Na fotografii widzimy Radosława i jego żonę w bardzo naturalnym wydaniu. Na łóżku leżą również ich trzy psy. Większość fanów bardzo pozytywnie zareagowała na zabawny wpis. Jedna z internautek zauważyła jednak, że post jest zbyt intymny.

- Pani Małgosiu, kocham panią, ale wydaje mi się, że publikowanie zdjęć prosto z pościeli o poranku to lekka przesada. Odrobinę waszej prywatności pozostawcie dla siebie - napisała w komentarzu.

Małgorzata Rozenek postanowiła odpowiedzieć na krytykę fanki.

- Nie przesadzaj - odpisała.

Pozostali fani stanęli w obronie małżeństwa Majdanów. A wy co sądzicie o tego typu zdjęciach?

RadioZET.pl/PCh