Zamknij

Małgorzata Rozenek na zdjęciu ze wszystkimi synami. Nie uwierzycie, co robił najmłodszy [FOTO]

01.07.2020 10:39
Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek cieszy się ostatnio olbrzymim zainteresowaniem fanów. Wszystko dzięki małemu Heniowi, który wprost skradł ich serca. Szczęśliwa mama również nie kryje radości i chętnie chwali się zdjęciami z najmłodszym synkiem. Teraz jednak pokazała piękna fotkę, na której pozuje z całą trójką swoich synów. Uwagę zwraca wyraźnie skupiona mina Henia.

Małgorzata Rozenek ze wszystkimi swoimi synami - takie zdjęcie gwiazda właśnie opublikowała w sieci. Widać na nim zadowoloną i spokojną mamę, dwóch uśmiechniętych starszych synów, a Henryczek... chyba w tym czasie robił w pieluchę. "Wnioskując z koloru twarzy Henryczka, możecie się domyślić, co wtedy robił" - zauważyła Rozenek.

Małgorzata Rozenek przyznała, na kogo głosowała. Spadł na nią hejt

Małgorzata Rozenek: piękne zdjęcie z trójką synów

Zdjęcie od razu zyskało mnóstwo polubień i komentarzy, w których internauci zgadują, co robił Henio ("śmierdzącą sprawę" - pisze ktoś) oraz próbują ustalić, do kogo synowie są bardziej podobni.

"Starsi synowie bardzo do Pani podobni, ale Henryczek to cały tata" - zauważa jedna z fanek. Inna stwierdza: "Najstarszy do Pani najbardziej podobny. Fajne chłopaki, choć najmłodszy to najsłodszy".