Zamknij

Małgorzata Rozenek narazi się byłemu mężowi? Chodzi o ich synów

21.09.2020 16:33
Małgorzata Rozenek
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek-Majdan poinformowała niedawno, że trwają prace nad programem z udziałem całej jej rodziny. "Cały ten Majdan" ma być odpowiednikiem "Rodziny Kardashianów", co oznacza wpuszczenie kamer do domu i pokazywanie całego domowego życia. W ten sposób także i synowie Jacka Rozenka mogą znaleźć się na świeczniku. Aktor i były mąż "Perfekcyjnej" raczej jest temu pomysłowi mało przychylny.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po udziale w "Azji Express" zyskali tak wielu fanów, że pojawił się pomysł stworzenia specjalnie dla nich programu, w którym będą głównymi gwiazdami. Niedawno "Perfekcyjna" zdradziła, że mimo wielu różnych projektów, których razem z mężem się podjęli po przyjściu na świat synka Henryka, znajdują czas także na program o roboczym tytule "Cały ten Majdan". Ma to być show w stylu "Rodziny Kardashianów", co oznacza odkrycie przed widzami niemal wszystkich szczegółów swojego życia. W programie udział prawdopodobnie braliby wszyscy członkowie rodziny - także synowie Małgorzaty i Jacka Rozenka. Okazuje się, że aktor, z którym celebrytka rozwiodła się już siedem lat temu, nie jest zbyt zadowolony z tego pomysłu.

Małgorzata Rozenek narazi się byłemu mężowi?

Choć Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek rozwiedli się w dobrej atmosferze, a niedawno aktor otwarcie przyznał, że bardzo ceni to, co robi jego była żona. Dotąd w mediach wypowiada się o niej bardzo przyjaźnie i nie kryje ogromnego zaufania, jakim ją darzy. Wygląda na to, że show z udziałem jego synów mogłoby być kością niezgody. Jacek Rozenek oficjalnie o tym nie mówi, ale osoba z jego otoczenia w rozmowie z tygodnikiem "Dobry Tydzień" ujawniła niedawno, że nie jest on entuzjastycznie nastawiony do tego, by jego dzieci brały w tym wszystkim udział.

"Uważa [Jacek Rozenek - przyp. aut.], że dorastający synowie zasługują na normalne dzieciństwo i przede wszystkim prywatność" - cytuje swoje źródło "Dobry Tydzień". Potwierdzeniem tych słów może być fakt, że aktor stara się chronić wizerunek synów. Rzadko pozwala sobie na publikowanie zdjęć z chłopcami, choć spędza z nimi bardzo wiele czasu. Byli małżonkowie przyznają, że ze względu na synów postanowili, iż nigdy nie będą informowac o powodach rozwodu, ani "prać brudów" publicznie. Czy udział synów Małgorzaty Rozenek-Majdan i Jacka Rozenka może być powodem do niesnasek pomiędzy nimi? Wydaje się to mało prawdopodobne, zwłaszcza teraz, kiedy Jacek Rozenek ma poważne problemy zdrowotne, które przyczyniły się do jeszcze większego umocnienia pozytywnej relacji byłych małżonków.

RadioZET.pl/Pomponik.pl/AS