Zamknij

Małgorzata Rozenek nie chce rodzić 1 czerwca. Zdradziła, dlaczego

Sylwia Wamej
01.06.2020 09:45
Małgorzata Rozenek
fot. Kamil Piklikieiwcz/ East News

Małgorzata Rozenek po raz trzeci zostanie mamą. Gwiazda napisała na swoim Instagramie, że nie chciałaby urodzić 1 czerwca, w Dzień Dziecka. Wyjaśniła, dlaczego. 

Małgorzata Rozenek opowiedziała o porodzie. Zdradziła, dlaczego nie chce urodzić 1 czerwca

Małgorzata Rozenek lada chwila przywita na świecie trzeciego syna. Poród tuż-tuż, jednak gwiazda wyjaśniła na swoim Instagramie, że nie chciałaby urodzić 1 czerwca, w Dzień Dziecka.

"Bardzo bym nie chciała, żeby dzidziuś Majdana rodził się w Dzień Dziecka, bo sama się urodziłam w Dzień Dziecka i znam ten ból. Fajnie, jak każdy ma swój dzień i swoje święto. A jak będzie… zobaczymy" - napisała, odpowiadając na pytanie internautki, czy poród już się zaczął.

 "Powiem szczerze, że mieliśmy nawet taki lekki alarm. Okazało się, że fałszywy, więc tak żyjemy w takim zawieszeniu i wszyscy to przeżywamy, szczególnie Radzio, który jest przejęty swoją nową rolą" - napisała Rozenek na Instagramie.

Małgorzata Rozenek jest mamą dwóch synów ze związku z Jackiem Rozenkiem

Małgorzata Rozenek 1  czerwca obchodzi swoje 42. urodziny. Gwiazda  żyje teraz narodzinami swojego trzeciego synka. Będzie to pierwsze wspólne dziecko Rozenek i jej męża - Radosława Majdana. Małgorzata Rozenek jest już mamą dwóch chłopców z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem - Stanisława i Tadeusza.

Zagłosuj

Jesteś mamą?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW