Zamknij

Małgorzata Rozenek nie chciała ponownie zajść w ciążę. Namówili ją lekarze

Judyta Wanicka
27.02.2020 13:00
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek długo walczył o trzecią ciążę, ale mało brakowało, a gwiazda nie zostałaby po raz kolejny mamą. Gdy po ostatnim poronieniu zrezygnowała z kolejnych zabiegów in vitro, skontaktowali się z nią lekarze.

Małgorzata Rozenek zaszła w ciążę dzięki in vitro

Małgorzata Rozenek przez trzy lata walczyła o zajście w ciążę metodą in vitro. Dzięki sztucznemu zapłodnieniu przyszli na świat jej dwaj synowie ze związku z Jackiem Rozenkiem. Udało się dopiero pod koniec zeszłego roku. Wcześniejsze próby kończyły się niepowodzeniem. Małgorzata Rozenek ciężko przeżyła stratę jedenastotygodniowej ciąży bliźniaczej. W końcu razem z Radosławem Majdanem podjęli decyzję o zarzuceniu planów rodzicielskich. Do kolejnej próby namówili ich lekarze.

To tak naprawdę była próba, której nawet nie chcieliśmy podjąć – wyznała Małgorzata Rozenek. Przed tą udaną próbą, udało nam się zajść w ciążę. Byłam w ciąży. Ogromnym rozczarowaniem i potwornym smutkiem był dzień, gdy okazało się, że ta ciąża nie wytrzyma. To był moment, kiedy powiedziałam, że już koniec - wspomina gwiazda.

Specjaliści z kliniki leczenia niepłodności pomogli przywrócić Majdanom nadzieję.

Powiedzieli nam: „Uwierzcie, że będziecie mieli to dziecko, naprawdę, dajcie nam jeszcze jedną szansę". Zadzwonił do nas doktor. „Mam pomysł na jeszcze raz. Wiem już, co bym zrobił inaczej, jak pozmieniałbym leki. Spróbujmy" - opowiadała Małgorzata Rozenek.

42-letnia gwiazd ponownie poddała się terapii i tym razem wszystko zakończyło się sukcesem. Już w czerwcu Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powitają na świecie swoje pierwsze dziecko.

Małgorzata Rozenek oczekuje syna. Zdradziła imię 

Wiadomo już, że Małgorzata Rozenek spodziewa się syna. Gwiazda już dawno wybrała imię, lecz zdecydowała się je ujawnić dopiero w szóstym miesiącu ciąży. Syn Majdanów będzie nosił imię Edward.

Mamy różne typy, różne pomysły, a tak naprawdę decyzję zostawiamy sobie na ostatnią chwilę. Chcemy, żeby pasowało do imion [pozostałych synów - red.], i do pełnych form, i do skrótów. Wybór padł na Edwarda, bo pasuje najbardziej - powiedziała Małgorzata Rozenek w rozmowie z JastrząbPost.

Zagłosuj

Popierasz metodę in vitro?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw