Zamknij

Małgorzata Rozenek nie miała bielizny? Zawrzało pod zdjęciem z Meksyku. "Goło i wesoło" [FOTO]

07.06.2021 08:12
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek wstawiła gorące zdjęcie z Radosławem Majdanem i wywołała lawinę komentarzy. Internauci twierdzą, że gwiazda nie włożyła dołu od stroju i półnago pokazała się na meksykańskiej plaży. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kontynuują "służbowe wakacje" w Meksyku. Na Instagramie można śledzić obszerne relacje, w których małżonkowie ukazują swoją codzienność między kolejnymi sesjami pośród plaż, basenów i wnętrz luksusowego apartamentu. Sporo jest też zaskakujących ujęć, jak choćby sesja znad basenu, w której Małgorzata Rozenek pozowała topless w objęciach męża oraz zdjęć z imprez urodzinowych kolejnych członków rodziny. Kilka dni po Tadeuszu i parę dni przed Stasiem i Henrykiem swoje święto miała Małgorzata Rozenek, która 1 czerwca skończyła 43 lata. Z tej okazji wyprawiono małe przyjęcie na plaży, podczas którego Majdanowie wysmarowali się tortem. 

Zaskakujący finał urodzin Rozenek. Dostała tortem w twarz od Radka! "Myślałam, że będzie milej"

Małgorzata Rozenek bez majtek na plaży? 

Gosia i Radek nie przestają podgrzewać zainteresowania swoim wyjazdem i podsuwają fanom kolejne "smaczki". Na Instagramie pojawiło się zdjęcie Małgorzaty Rozenek siedzącej na kolanach męża, okraszone wymownym podpisem "goło i wesoło". Gwiazda "Projektu Lady" ma na sobie strój w cielistym odcieniu, ale widoczna jest tylko góra. Co z dołem? Część internautów stwierdziła, że Rozenek nie miała na sobie majtek. 

Rzeczywiście brak majtek, albo niedowidzę.

Żenada wręcz

Niesmaczne zdecydowanie... 

Myślę, że już kompletne zatracenie poczucia rzeczywistości. Nie chce krytykować, ale zastanawiam się, gdzie pani Małgosia ma granice przyzwoitości. Czy aż tak bardzo lans jest konieczny?

Małgorzata Rozenek postanowiła wyjaśnić sprawę. Jak zapewniła, dół był należycie zakryty.

Majtki są i wszystko inne co na plaży się nosi - odpisała ciekawskiej fance. 

Faktycznie wyszło tak, jakby nie miała?