Zamknij

Małgorzata Rozenek nie rezygnuje z pracy w zaawansowanej ciąży. "Z planu pojadę do szpitala"

Patrycja Chudolińska
27.02.2020 21:42
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram/@m_rozenek

Małgorzata Rozenek spodziewa się trzeciego dziecka. Synek gwiazdy przyjdzie na świat już w czerwcu, jednak ona, mimo zaawansowanej ciąży, nie rezygnuje z pracy. Już niebawem zobaczymy ją w kolejnym sezonie programu "Projekt Lady".

Małgorzata Rozenek jest w zaawansowanej ciąży

Małgorzata Rozenek spodziewa się pierwszego dziecka ze związku z Radosławem Majdanem. Będzie to jej trzeci syn. Gwiazda zdradziła, że maluch otrzyma tradycyjne imię Edward.

- Wiedziałam, że będę miała syna Stasia, ponieważ mój tato ma na imię Staś i zawsze chciałam, żeby miał trochę cech jego charakteru, a Tadeusz był dlatego, że to był ukochany tata mojej mamy, którego ja nigdy nie poznałam, ponieważ zmarł, jak moja mama miała 7 lat - przyznała w jednym z wywiadów.

Małgorzata Rozenek rodzi już w czerwcu. Po przyjściu na świat dziecka gwiazda planuje wyjechać za granicę, aby w spokoju i w otoczeniu najbliższych przeżyć pierwsze chwile z maluszkiem. Na razie jednak nie rezygnuje z pracy - już niebawem zobaczymy ją w dwóch programach TVN.

Małgorzata Rozenek o "Projekcie Lady"

Małgorzata Rozenek pracuje obecnie nad dwoma projektami - nowym formatem na TVN Style oraz hitowym programem "Projekt Lady".

- Z producentami do ostatniej chwili podejmowaliśmy decyzję, daliśmy sobie czas na to. Jestem przekonana, że dziewczyny, Irena i Tatiana (mentorki w "Projekt Lady" - przyp. red.) dałyby sobie świetnie radę beze mnie. Ale ja naprawdę bardzo dobrze się czuję, jestem pod bardzo troskliwą opieką moich lekarzy, którzy nie widzą przeciwwskazań. A ja tę robotę kocham i uwielbiam dziewczyny, i uwielbiam ten program (...) Nie chciałam sobie tego odmawiać. Już za 10 dni wchodzę na plan programu dla TVN Style, który chciałam nakręcić już jakiś czas temu, ale nigdy nie było kiedy. To jest program, w którym podzielę się całą wiedzą o tym, jak prowadzić dom, ale z tymi wszystkimi nowymi rzeczami, które pojawiły się od końca zdjęć do "Perfekcyjnej" (...) Ta dbałość o dom i te szczegóły w domu jest dla mnie naprawdę bardzo ważna (...), a szczególnie teraz, jak przygotowuje dom na przyjście nowego członka rodziny. Zaczęły mi meble właśnie przyjeżdżać. Wchodzę później na plan i ze względu na to z planu pojadę do szpitala, prawie dosłownie, dlatego chciałam mieć już te wszystkie przygotowania zakończone - zdradziła w rozmowie z "Pudelkiem".

Doceniacie zaangażowanie Małgorzaty Rozenek w pracę w telewizji?

RadioZET.pl/PCh