Zamknij

Małgorzata Rozenek nieudolnie wyretuszowała ciążowe zdjęcie. "Aż nogę od stołu wygięło" [FOTO]

Judyta Wanicka
28.04.2020 08:48
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek zaliczył wpadkę z Photoshopem. Gwiazda wyretuszowała zdjęcie. Niestety zrobiła to tak nieumiejętnie, że fani od razu zauważyli poprawione miejsce. Pod postem pojawiły się uszczypliwe komentarze. 

Małgorzata Rozenek wielokrotnie była posądzana o przerabianie zdjęć przed wrzuceniem na Instagram. Żona Radka Majdana miewała wpadki wynikające z nieumiejętnego korzystania z Photoshopa, co często skutkowało nienaturalnie wydłużonymi nogami albo dziwnie falującym tłem. Internauci nieraz przyłapywali "perfekcyjną" na majstrowaniu przy swojej figurze, ale ona albo zbywała uwagi milczeniem, albo próbowała obrócić wszystko w żart. Tym razem było podobnie. 

Małgorzata Rozenek przesadziła z retuszem?

Małgorzata Rozenek zamieściła ciążowe zdjęcie, na którym wyeksponowała zgrabne nogi. Przedtem jednak wyretuszowała mankamenty ud. Fanom od razu rzucił się w oczy nienaturalny "siniec" i wygięty brzeg mebla. 

Pod postem pojawiły się liczne komentarze, w których fani wyśmiewają umiejętności graficzne żony Radka Majdana. 

I nogę wygięło, i cień na nodze, straszny Photoshop.

Aż nogę od stołu wygięło.

Zawsze można zretuszować odrobinę dyskretniej, ale co kto lubi.

Gosia, stolik ci się znów powyginał na pierwszym zdjęciu. Tylko po co? Każda kobieta w ciąży tyje. Wyglądasz pięknie i nie potrzebujesz "ulepszeń" - zwracają uwagę Małgorzacie życzliwi komentatorzy. 

Małgorzata Rozenek opuchnięta, w okularach i bez makijażu. "Instagram vs. rzeczywistość" [FOTO] 

Zagłosuj

Retuszujesz zdjęcia?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw