Zamknij

Rozenek niewiarygodnie schudła po ciąży. Fani w szoku: "Ale progres!" [WIDEO]

14.10.2020 13:51
Małgorzata Rozenek
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek pochwaliła się niesamowicie szczupłą sylwetką cztery miesiące po porodzie. Prowadząca "Projekt Lady" zamieściła wideo z treningi, na którym ćwiczy pod okiem trenera. Jak po trzeciej ciąży wygląda figura prowadzącej "Projekt Lady"?

Małgorzata Rozenek błyskawicznie wraca do formy po trzeciej ciąży. Prowadząca "Projekt Lady" urodziła syna Henryka 10 czerwca. Nie minęło zatem nawet pół roku, a jej sylwetka już wróciła do dawnych kształtów. Spora w tym zasługa treningów i zabiegów medycyny estetycznej, którym gwiazda poddaje się po porodzie. Małgorzata Rozenek wyraźnie schudła, co najlepiej widać na najnowszym wideo zamieszczonym na Instagramie. Żona Radosława Majdana pokazała, jak ćwiczy pod okiem trenera i przy okazji zaprezentowała niewiarygodnie szczupłą sylwetkę. 

"Perfekcyjna pani domu" dość szybko wróciła do pracy i codziennych aktywności. Dwa tygodnie po porodzie pojawiła się na planie programu "Projekt Lady". Na jej Instagramie zaczęły się pojawiać filmiki z treningów, planów sesji i kolejnych "secret projektów". Jednym z nich ma być nowy program, w którym Małgorzata Rozenek pokaże, jak wraca do formy po ciąży. Niewykluczone, że fragmenty treningów, które gwiazda zamieszcza w mediach społecznościowych, mają związek właśnie z przygotowywanym show. Ponadto żona Majdana rozpoczęła pracę na planie nowego filmu Patryka Vegi

Małgorzata Rozenek robi wyprzedaż ubrań i namawia na second-handy. W komentarzach burza 

Małgorzata Rozenek zaprezentowała szczupłe ciało 4 miesiące po porodzie 

Kolejne wideo z fitnessowego cyklu właśnie pojawiło się na Instagramie. Małgorzata Rozenek odziana w obcisłe legginsy i krótki top ćwiczy w przysiadzie z piłką. Strój uwydatnił wszystkie atuty sylwetki, w szczególności długie i smukłe nogi. Dopiero teraz widać, w jak błyskawicznym tempie gwieździe TVN udało się zgubić pozostałości po ciąży. 

Zamień ból d***y na ból pośladków - poradziła hejterom wysportowana gwiazda. 

Niestety nie wszyscy wzięli sobie przesłanie do serca, bo w komentarzach głównie skupiono się na tym, że Gosia ćwiczy w maseczce. - Nie chcę mieć nikogo na sumieniu - argumentowała gwiazda. Niektórzy zaś rozpływali się nad imponującym tempem odzyskiwania figury. 

Ale szczupluteńka. Niesamowity progres! Podziwiam i gratuluję!

Jakie nogi, wow! 

Gratuluję formy

A pamiętacie, jak Małgorzata Rozenek wyglądała jeszcze w lipcu?