Zamknij

Małgorzata Rozenek planuje chrzest Henia. Zdradziła szczegóły

09.07.2020 11:36
Małgorzata Rozenek o chrzcie Henia
fot. Mateusz Jagielski/East News

Małgorzata Rozenek niedawno po raz trzeci została mamą. Gwiazda TVN oraz jej mąż Radosław Majdan przygotowuje się do chrztu małego Henia. W wywiadzie gwiazda "Projektu Lady" zdradziła, kogo wybrała na rodziców chrzestnych synka.

Małgorzata Rozenek to dla wielu kobiet wzór do naśladowania. Celebrytka zrobiła ogromną karierę, występując w telewizji, między innymi w "Projekcie Lady" i autorskiej "Perfekcyjnej pani domu". Nie można odmówić jej biznesowego zmysłu, jest autorką książek, osobistością telewizyjną i bryluje w mediach społecznościowych. Mimo natłoku zawodowych zajęć znajduje czas dla rodziny, dwóch synów i męża Radosława Majdana. Teraz Małgorzata ma jeszcze więcej domowych obowiązków. W czerwcu po raz trzeci została mamą.

Po długich staraniach Małgosia i Radek zostali rodzicami małego Henia. Chłopczyk to prawdziwe oczko w głowie rodziców, którzy swoją radością chętnie dzielą się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Rozenek nie zapomniała jednak o karierze i powróciła do zawodowych obowiązków.

- To nie jest tak, że uważam, że to jest fajne wracać 2 tygodnie po urodzeniu do pracy. Ale czasem trzeba. I jak trzeba, to faktycznie te warunki, które tutaj mam, umożliwiają to - poinformowała portal TVN

Na głowie ma także chrzciny małego Henia. Na szczęście, jak informuje "Fakt" podjęła już najważniejsze decyzje dotyczące uroczystości.

 Małgorzata Rozenek wreszcie przyznała, co robi, by dobrze wyglądać na swoich zdjęciach

Małgorzata Rozenek wybrała rodziców chrzestnych Henia

Według informatora "Faktu" Małgorzata Rozenek postanowiła po raz kolejny powierzyć rolę rodziców chrzestnych swoim rodzicom. Tak było w przypadku Tadeusza i Stanisława, teraz ma dołączyć do nich Henio.

- To będą jej rodzice, to zresztą nie pierwszy raz, bo oni są również chrzestnymi jej dwóch starszych synów: Tadzia i Stasia - czytamy.

Według dziennika chrzest syna Małgorzaty Rozenek planowany jest na koniec sierpnia. Rodzice mają mieć już wizję całej uroczystości.

- Chcą, by chrzcin ich synka odbyły się pod koniec sierpnia. Nie w Warszawie, ale u rodziców Gosi na wsi. Po wszystkim rodzina mogłaby zjeść uroczysty obiad w ich wielkim ogrodzie - donosi informator "Faktu".

Z pewnością Małgosia i Radek pochwalą się zdjęciami z uroczystości.