Zamknij

Małgorzata Rozenek o diecie w ciąży. "Zupełnie poległam, dramat"

Patrycja Chudolińska
10.03.2020 13:58
Małgorzata Rozenek
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Gwiazda oczekuje przyjścia na świat swojego trzeciego syna. Choć przyszła mama stara się dbać o zdrowie, jej dieta nie jest idealna.

Małgorzata Rozenek o diecie w ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży. Gwiazda nie może doczekać się przyjścia na świat jej pierwszego dziecka z Radosławem Majdanem. Prezenterka od długiego czasu starała się o dziecko. Jedyną szansą dla pary była metoda in vitro.

Małgorzata Rozenek jest pod stałą opieką lekarzy. Nie rezygnuje jednak z pracy i podkreśla, że czuje się bardzo dobrze. "Perfekcyjna" dba o zdrowy styl życia w tym wyjątkowym stanie. Okazuje się jednak, że prawdziwym wyzwaniem jest dla niej utrzymanie diety.

- Zupełnie poległam, jeśli chodzi o niejedzenie cukru w ciąży. Dramat. Nadal całą rodziną nie jemy mięsa i jesteśmy bardzo szczęśliwi, i czujemy się cudownie w związku z tym i był taki moment, że martwiłam się, czy nie będę miała ochoty na mięso w trakcie ciąży. W ogóle nie! Natomiast nie byłam i nie jestem w stanie się powstrzymać przed słodyczami, co zresztą widać po mnie - powiedziała ze śmiechem Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z "Faktem".

Prezenterka podkreśliła, że dba o to, by jej dieta była zbilansowana i jak najbardziej odpowiednia. Je dużo warzyw, owoców i suplementuje witaminy.

Ile Małgorzata Rozenek przytyła w trakcie ciąży?

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że sporo przytyła w ciąży.

- Stałam się strasznym łakomczuchem (...) Ja bardzo tyłam w każdej swojej ciąży, obiecywałam sobie, że tym razem do tego nie dopuszczę. Ale... to by było na tyle. Mi apetyt w ciąży tak bardzo dopisuje, że ja tak naprawdę jem cały czas (...) Mi się śnią bułeczki z masełkiem, ja uwielbiam wszystkie jedzenie, całą ciążę jem nałogowo zielone warzywa - podkreśliła w rozmowie z "Plotkiem".

Trzeba przyznać, że nawet mimo dodatkowych kilogramów Małgorzata Rozenek promienieje w ciąży.

RadioZET.pl/PCh