Zamknij

Małgorzata Rozenek oberwała za sesję z koniem. Zabawne nagranie oburzyło fanów [WIDEO]

Judyta Wanicka
24.03.2020 13:18
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek chciała rozbawić fanów filmikiem z backstage'u sesji, w której pozowała razem z koniem. Śmieszne na pozór wideo zezłościło fanów gwiazdy. Na ciężarną żonę Radka Majdana spadła lawina krytyki. 

Małgorzata Rozenek cały czas odbywa domową kwarantannę razem z mężem i dwoma synami. Przez ostatnie dni starała się zabawiać fanów zdjęciami, na których pojawia się w dresach, okularach i bez makijażu. W końcu dla odmiany podzieliła się materiałami z ekskluzywnej sesji zdjęciowej, do której pozowała razem z koniem. Liczyła przy tym, że wideo z backstage'u spodoba się fanom. Okazało się jednak, że prawnie nikt nie podłapał humoru gwiazdy, za to spadły na nią siarczyste gromy. 

Małgorzata Rozenek opuchnięta, w okularach i bez makijażu. "Instagram vs. rzeczywistość" [FOTO]

Małgorzata Rozenek w ciążowej sesji z koniem 

Małgorzata Rozenek wystrojona niczym Beyonce ustawiła się do zdjęcia z koniem. Gdy zwierze gwałtownie się poruszyło, gwiazda odskoczyła jak poparzona. Ta zabawna z pozoru scenka miała rozśmieszyć fanów gwiazdy. 

Ta gracja, te kocie ruchy. Koń by się uśmiał! Koniecznie włącz dźwięk #prawiebeyonce, ale jak wiemy „prawie” robi różnice - żartowała w opisie Gosia. Efekty tej sesji wrzucę niebawem. Z rozrzewnieniem wspominam czasy kiedy wszyscy razem (około 11 osób) cały dzień spędziliśmy zamknięci w studio, martwiąc się tylko tym, żeby konie miały komfort a my dobry obiad. To były czasy - wspomina. 

Internauci zwrócili gwieździe uwagę, że tego typu sesje to wykorzystywanie zwierząt i dostarczanie im niepotrzebnego stresu. 

Tak, dla koni to wyjątkowo komfortowa sytuacja...

Zwierzęta to nie zabawki ani rekwizyty. Serio nie dało się zrobić sesji bez tego konia?

Brak słów. Żadne zwierze nie powinno być wykorzystywane do sesji zdjęciowych ku uciesze ludzi, jest to zwyczajne okrucieństwo.

Małgorzata Rozenek próbowała przekonywać, że zwierzęciu nie działa się żadna krzywda. 

A jak skaczą przez przeszkody to jest im lepiej? A to jest sport olimpijski. Po prostu nie uważam, że to męczenie. Tak samo jak zrobienie sesji nie jest męczeniem - broniła się gwiazda, ale raczej bezskutecznie. Gros fanek była nieprzejednana. 

Zagłosuj

Co myślisz na temat sesji Małgorzaty Rozenek z koniem?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw