Zamknij

Małgorzata Rozenek odpowiada na ataki internautów. Ostra riposta

23.09.2020 15:23
Małgorzata Rozenek
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Rozenek nieraz pokazywała, że jest odporna na negatywne komentarze na swój temat. Tym razem również zdecydowała się odważnie zripostować hejterów.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z największych gwiazd w polskim show-biznesie. Była żona Jacka Rozenka, z którym ma dwójkę dzieci: Tadeusza i Stanisława, od kilku lat związana jest z Radosławem Majdanem, z którym doczekali się pierwszego wspólnego dziecka. Najmłodszy syn gwiazdy otrzymał imię Henryk. Ciążę celebrytki z uwagą śledziły tysiące osób. Choć większość życzy rodzinie Majdanów jak najlepiej, znaleźli się i tacy, którzy od początku hejtowali oczekującą mamę i jej męża.

Po narodzinach Henia Małgorzata Rozenek wciąż musi mierzyć się z negatywnymi komentarzami internautów. Wiele osób zarzuca gwieździe TVN, że za szybko wróciła do pracy, zostawiając w domu malutkie dziecko. Prowadząca "Projekt Lady" postanowiła sprytnie odpowiedzieć na ostatni niemiły komentarz. Fani podkreślają, że jej riposta jest świetna.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek narazi się byłemu mężowi? Chodzi o ich synów

Małgorzata Rozenek odpowiada na hejt

Małgorzata Rozenek już jakiś czas temu wyjaśniała, kto zajmuje się małym Henrykiem, gdy ona idzie do pracy. Gwiazda zdradziła, że ze względu na zbyt dużą odległość nie może liczyć na pomoc babci. Heniem opiekuje się jednak zaufana niania. Internauci jednak nie odpuszczają.

- A tobie kto dziecka pilnuje? - zaatakowała pod najnowszym zdjęciem jedna z obserwatorek.

- Znasz przysłowie "Bogatemu diabeł dzieci kołysze"? - odpowiedziała na złośliwą uwagę gwiazda TVN.

Co myślicie o odpowiedzi "Perfekcyjnej"?