Zamknij

Małgorzata Rozenek odsłoniła biust po ciąży. Narzeka, że jest za duży [FOTO]

04.08.2020 13:48
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek powoli wraca do formy po ciąży. Gwiazda "Projekt Lady" pokazała fanom, jak wygląda jej trening. Przy okazji podzieliła się wyznaniem na temat swojego biustu. 

Małgorzata Rozenek zabrała się za ćwiczenia po ciąży. Żona Radka Majdana opublikowała wideo z treningiem, który wykonuje pod okiem doświadczonej trenerki. Uwagę zwraca nie tylko szczupła figura gwiazdy i prawie płaski brzuch, ale także obfity dekolt. Rozenek pożaliła się, że jej biust po ciąży znacznie się powiększył i powoduje dyskomfort. - Jak on mnie denerwuje! - narzeka gwiazda. 

Małgorzata Rozenek niedawno po raz trzeci została mamą. Dokładnie 10 czerwca przyszedł na świat Henryk Majdan, pierwsze wspólne dziecko prezenterki i jej trzeciego męża, Radosława Majdana. Gwiazda regularnie dzieli się zdjęciami syna na Instagrame i przy okazji pokazuje fanom, jak wygląda jej figura po ciąży. Prowadząca "Projekt Lady" wraca do formy błyskawicznie. Pomagają jej w tym nie tylko odpowiednie ćwiczenia, ale także zabiegi medycyny estetycznej. Ostatnio Rozenek zachwalała zabieg wyszczuplający brzuch w luksusowym gabinecie. 

Małgorzata Rozenek poprawiła urodę po porodzie? "Usta aż odstają" [FOTO]

Małgorzata Rozenek narzeka na biust po ciąży

Żona Radosława Majdana stopniowo odszykuje figurę po porodzie, ale nie jest do końca zadowolona ze swojego biustu. Po porodzie już i tak bujne piersi znacznie zwiększyły gabaryty i zaczęły ciążyć aktywnej gwieździe.

Jak on mnie już denerwuje! Czekam z utęsknieniem aż się unormuje, bo teraz "co trzy głowy to nie jedna"  - odpowiedziała na komplementy internautów Małgosia.

Faktycznie ma nad czym ubolewać? 

Posłuchaj podcastu