Zamknij

Małgorzata Rozenek odsłoniła ciało pół roku po porodzie. Uwagę zwraca brzuch [FOTO]

12.01.2021 17:34
Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek wypoczywa z rodziną w Meksyku. Prowadząca "Projekt Lady" pokazała się fanom z nagim brzuchem. Jak prezentuje się sylwetka żony Radka Majdana kilka miesięcy po narodzinach Henryczka? 

Małgorzata Rozenek od kilku dni wypoczywa w Meksyku. Gwiazda wyprawiła pierwsze wczasy kilkumiesięcznemu Henrykowi. Naturalnie zabrała na nie męża Radosława Majdana. Rodzina podzieliła się na Instagramie pierwszymi zdjęciami z rajskiego wypoczynku. Na jednym z nich Małgorzata Rozenek pochwaliła się zgrabną sylwetką, będąc zaledwie siedem miesięcy po porodzie. 

Barbara Kurdej-Szatan na wakacjach pozuje z afrykańskimi dziećmi. Internauci oburzeni 

Małgorzata Rozenek pokazuje zgrabne ciało po ciąży

Gwiazda ostatnio solidnie pracowała nad powrotem do szczupłej sylwetki. Przebieg zmagań wkrótce pokaże w swoim nowym programie zatytułowanym "Małgorzata Rozenek cudnie chudnie". Jak widać na zdjęciach z wakacji żonie Radosława Majdana udało się uporać z namiarowymi kilogramami, na które tak narzekała w czasie ciąży. Obecnie jej figura prezentuje się szczupło. 

Małgorzata Rozenek zamieściła rozczulające zdjęcie z Henrykiem. Pojawia się na nim w szortach i krótkim topie. Uwagę zwraca nagi brzuch - zadziwiająco płaski, biorąc pod uwagę, że od porodu upłynęło raptem kilka miesięcy. 

Babo, jak ty to zrobiłaś, że masz taki super brzuch?! - pytają fanki. 

Wow, jaka figura! 

Zbędne kilogramy po Heniu już zostały zrzucone? Wygląda Pani niesamowicie promiennie.

Gosia nie jest jednak w pełni zadowolona ze swoich kształtów. W Tulum odbywa zajęcia jogi z wynajętą trenerką. - My tutaj po prostu mamy jeszcze sporo do zrobienia - powiedziała na Instastory, pokazując swoją sylwetkę. Czy aby jednak nie przesadza? 

Zarobki gwiazd na Instagramie: Małgorzata Rozenek rekordzistką. Inkasuje horrendalne sumy!

rozenek 2
fot. Instastory:@m_rozenek
rozenek 23
fot. Instastory:@m_rozenek