Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Rozenek oferuje fanom milion złotych. Wystarczy coś udowodnić

14.01.2019 12:45

Małgorzata Rozenek ma dość wypowiedzi sugerujących, że ukrywa swój prawdziwy wiek. W jednym z komentarzy stwierdziła, że osoba, która udowodni jej kłamstwo, otrzyma milion złotych. O co dokładnie chodzi?

Małgorzata Rozenek oferuje fanom milion złotych. Wystarczy coś udowodnić fot. Mateusz Jagielski/East News

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Były piłkarz i popularna prezenterka chętnie dzielą się z fanami szczegółami z prywatnego życia za pośrednictwem mediów społecznościowych, biorą udział w kampaniach reklamowych i udzielają w mediach. Para wzięła udział między innymi w jednej z edycji programu „Azja Express” emitowanej w 2016 roku. Plecaki, z których korzystali, przekazali na licytację na rzecz tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Małgorzata Rozenek jest niezwykle popularna, a jej konto na Instagramie obserwuje ponad 870 tysięcy użytkowników. Wiele fanek zazdrości celebrytce figury, urody i starannie dobranych stylizacji. Nie brakuje jednak również złośliwych głosów komentujących wiek prezenterki, a nawet sugerujących, że Rozenek celowo się „odmładza”. Spekulacje na ten temat wywołało przedstawienie jej w 2010 roku w jednym z programów, jako „41-letnią matkę dwójki dzieci”. Sama Małgorzata poinformowała, że nastąpiła pomyłka, a ona urodziła się 1 czerwca 1978 roku, czyli jest o 9 lat młodsza.

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek jest w ciąży? "Lekarz zabronił mi wysiłku"

EN_01357162_0093 fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek proponuje internautom milion złotych nagrody?

Co jakiś czas pojawiają się komentarze internautów, którzy namawiają Rozenek do wyjawienia prawdziwego wieku. W piątek, 11 stycznia pod postem Małgorzaty pojawił się następujący komentarz.

Może pani zdradzić swój prawdziwy wiek, ale myślę, że grubo po 40. Nie piszę złośliwie, po prostu tak to jest ukrywane, a mnie to ciekawi”.

Żona Radosława Majdana zdecydowała się odpowiedzieć internautce. Przy okazji w żartobliwy sposób rzuciła fanom wyzwanie. Wspomniała także o wysokiej nagrodzie.

Kochana, daję milion złotych osobie, która udowodni, że nie urodziłam się 01.06.1978” – napisała Rozenek.

Perfekcyjna pani domu” z pewnością żartowała. Ciekawe jednak, czy ktoś podejmie wyzwanie i rozwikła tajemnicę metryki Rozenek. Czy Małgorzata rzeczywiście byłaby skłonna wypłacić nagrodę?

Rozenek fot. Instagram:@m_rozenek

RadioZET.pl/MF

Oceń