Zamknij

Małgorzata Rozenek oferuje fanom milion złotych. Wystarczy coś udowodnić

Redakcja
14.01.2019 12:45
Małgorzata Rozenek oferuje fanom milion złotych. Wystarczy coś udowodnić
fot. Mateusz Jagielski/East News

Małgorzata Rozenek ma dość wypowiedzi sugerujących, że ukrywa swój prawdziwy wiek. W jednym z komentarzy stwierdziła, że osoba, która udowodni jej kłamstwo, otrzyma milion złotych. O co dokładnie chodzi?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Były piłkarz i popularna prezenterka chętnie dzielą się z fanami szczegółami z prywatnego życia za pośrednictwem mediów społecznościowych, biorą udział w kampaniach reklamowych i udzielają w mediach. Para wzięła udział między innymi w jednej z edycji programu „Azja Express” emitowanej w 2016 roku. Plecaki, z których korzystali, przekazali na licytację na rzecz tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Małgorzata Rozenek jest niezwykle popularna, a jej konto na Instagramie obserwuje ponad 870 tysięcy użytkowników. Wiele fanek zazdrości celebrytce figury, urody i starannie dobranych stylizacji. Nie brakuje jednak również złośliwych głosów komentujących wiek prezenterki, a nawet sugerujących, że Rozenek celowo się „odmładza”. Spekulacje na ten temat wywołało przedstawienie jej w 2010 roku w jednym z programów, jako „41-letnią matkę dwójki dzieci”. Sama Małgorzata poinformowała, że nastąpiła pomyłka, a ona urodziła się 1 czerwca 1978 roku, czyli jest o 9 lat młodsza.

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek jest w ciąży? "Lekarz zabronił mi wysiłku"

EN_01357162_0093
fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek proponuje internautom milion złotych nagrody?

Co jakiś czas pojawiają się komentarze internautów, którzy namawiają Rozenek do wyjawienia prawdziwego wieku. W piątek, 11 stycznia pod postem Małgorzaty pojawił się następujący komentarz.

Może pani zdradzić swój prawdziwy wiek, ale myślę, że grubo po 40. Nie piszę złośliwie, po prostu tak to jest ukrywane, a mnie to ciekawi”.

Żona Radosława Majdana zdecydowała się odpowiedzieć internautce. Przy okazji w żartobliwy sposób rzuciła fanom wyzwanie. Wspomniała także o wysokiej nagrodzie.

Kochana, daję milion złotych osobie, która udowodni, że nie urodziłam się 01.06.1978” – napisała Rozenek.

Perfekcyjna pani domu” z pewnością żartowała. Ciekawe jednak, czy ktoś podejmie wyzwanie i rozwikła tajemnicę metryki Rozenek. Czy Małgorzata rzeczywiście byłaby skłonna wypłacić nagrodę?

Rozenek
fot. Instagram:@m_rozenek

RadioZET.pl/MF