Zamknij

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, jak czuje się w ciąży. Gorzej będzie po porodzie? [FOTO]

Maciej Friedrich
03.01.2020 15:04
Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, jak czuje się w ciąży. Gorzej będzie po porodzie? [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po długich staraniach spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Przyszła mama opublikowała w sieci nowe zdjęcie z mężem i zdradziła, jak ciąża wpłynęła na jej samopoczucie.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży. Jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek i jej mąż Radosław Majdan bardzo długo marzyli o wspólnym potomku. Małgosia wychowuje dwóch synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, a o trzecie dziecko starała się, korzystając z metody in vitro. Przyznała, że dwukrotnie poroniła. Teraz jednak może cieszyć się oczekiwaniem na upragnionego synka.

Gwiazda jest w 4. miesiącu ciąży, która wzbudza ogromne zainteresowanie mediów oraz fanów "perfekcyjnej pani domu". Małgosia chętnie dzieli się z wielbicielami ciążowymi zdjęciami. Niedawno mogliśmy oglądać, jak Majdanowie spędzali Sylwestra w Zakopanem.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, jak czuje się w ciąży. Nowe zdjęcie Majdanów

2 stycznia na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawiło się nowe zdjęcie, na którym celebrytka pozuje w objęciach Radosława Majdana. Jedna z fanek celebrytki zapytała, jak "perfekcyjna" czuje się w ciąży.

- Gosiu, jak się czujesz w ciąży? Z tego co wiem to już chyba 4 miesiąc więc jakie masz samopoczucie?

Przyszła mama postanowiła odpowiedzieć i zaspokoić ciekawość wielbicieli.

- Ciąża to dla mnie najpiękniejszy czas w życiu i tak jest tym razem. Wiem, że wiele kobiet źle się czuje, ale ja należę do tej grupy, która cieszy się każdym dniem - odpisała.

Rozenek-Majdan wyznała także, że trudniejsze od samej ciąży może być pierwszy miesiąc po porodzie. Tak było w jej przypadku.

- Gorzej wspominam pierwszy miesiąc z życia dziecka, jeszcze zanim złapie się rytm. Ciąża to dla mnie prawdziwy stan błogosławiony - podkreśliła.

Zagłosuj

Oglądasz "Projekt Lady"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF