Zamknij

Małgorzata Rozenek opuchnięta, w okularach i bez makijażu. "Instagram vs. rzeczywistość" [FOTO]

Judyta Wanicka
20.03.2020 14:58
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek została przyłapana przez paparazzi bez makijażu i w dresach. Perfekcyjna pani domu udowodniła jednak, że ma do siebie dystans i udostępniła niekorzystne zdjęcia na swoim profilu. 

Małgorzata Rozenek jest w zaawansowanej ciąży i już za blisko dwa miesiące urodzi pierwsze dziecko Radosławowi Majdanowi. Obecnie gwiazda wypoczywa z dala od Warszawy, chroniąc się przed epidemią koronawirusa. W wiejskim zaciszu otoczona mężem, synami oraz gromadka ukochanych psów naturalnie pozwala sobie na pełną swobodę - chodzi w luźnych dresach i bez specjalnego "rynsztunku". Pech chciał, że została sfotografowana w takim wydaniu przez paparazzi, gdy na moment wyszła na taras. 

Koronawirus: Małgorzata Rozenek nagłośniła kolejny poważny problem. "To niewyobrażalne okrucieństwo"

Małgorzata Rozenek w ciąży na nieretuszowanych zdjęciach

Małgorzata Rozenek rzadko publikuje zdjęcia bez makijażu, a już na pewno nie takie, na których prezentuje się niekorzystnie. Tymczasem gwiazda postanowiła udowodnić, że ma do siebie wielki dystans i zamieściła nieautoryzowane fotki na swoim profilu. Żona Radka Majdana pojawia się na nich przebrana w dresy, z wielkimi okularami i niedbałą fryzurą. Uwagę zwraca nalana twarz - zapewne efekt ciążowej burzy hormonalnej. Na pierwszy rzut oka trudno rozpoznać w osobie na zdjęciu perfekcyjną panią domu. 

Kwarantanna dzień 7. Jeżeli teraz jest źle, to co będzie później? Pozdrawiam tego, który siedział w krzakach. Dzięki za fajne foty #instagramvsreality #zostanwdomu #stillfabulous - napisała rozbawiona Gosia. 

Fanom spodobało się poczucie humoru gwiazdy. Zwłaszcza hashtag "zostań w domu" nabrał w tym przypadku nowego znaczenia. 

Świetne, naturalne, prawdziwe. Super pani Małgosiu, że jest dystans do siebie.

Kozackie te skarpetki! Fajnie, że ma pani do siebie dystans. Inne gwiazdki to by pewnie poleciały z tym do sądu.

Nie poznałam, kto jest na zdjęciach :D

W krzakach siedział? A powinien w domu! - żartują internautki. 

Zagłosuj

Lubisz Małgorzatę Rozenek?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw