Zamknij

Małgorzata Rozenek otworzyła firmę cateringową. Ceny powalają?

Maciej Friedrich
14.05.2019 12:24
Małgorzata Rozenek otworzyła firmę cateringową. Ceny powalają?
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek poświęciła się nowej gałęzi biznesu. Celebrytka otworzyła firmę zajmującą się cateringiem dietetycznym. Ile trzeba zapłacić za zdrowe posiłki od „Perfekcyjnej pani domu”?

Małgorzata Rozenek-Majdan to nie tylko jedna z najpopularniejszych w Polsce prezenterek i celebrytek, ale również prawdziwa kobieta interesu. W swojej karierze popularna „Perfekcyjna pani domu” współpracowała z wieloma markami, promując ich produkty, jest również autorką kilku książek (w tym roku napisała książkę poruszającą temat in vitro). Rozenek nieustannie poszukuje jednak nowych zawodowych wyzwań. W poniedziałek 13 maja na jej profilu na Instagramie pojawił się obszerny wpis, w którym pochwaliła się nowo otwartym biznesem. Małgorzata zdecydowała się zająć cateringiem dietetycznym.

Catering dietetyczny Małgorzaty Rozenek

Pasjonaci zdrowego odżywiania mogą skorzystać z dań marki „MRM Food”, czyli nowej firmy Małgorzaty Rozenek. Celebrytka podkreśliła, że jej celem było stworzenie cateringu nie tylko smacznego i zdrowego, ale też przyjaznego środowisku. Nie ukrywała również, że nowy biznes jest efektem ciężkiej pracy i czasochłonnych przygotowań.

„Pół roku ciągłej pracy nad menu, smakiem , estetyką tak, aby zachwycić najbardziej wybrednych [...] Jednym z priorytetów, jaki sobie postawiliśmy, zanim usiedliśmy z dietetykami klinicznymi i kucharzami do rozmów, było stworzenie cateringu jak najbardziej przyjaznemu środowisku. Catering pakujemy w pudełka biodegradowalne z trzciny cukrowej [...] Wszystkie posiłki przygotowywane są wyłącznie z naturalnych składników, najwyższej jakości, zawsze świeżych. Położyliśmy duży nacisk na sezonowe owoce oraz warzywa od lokalnych dostawców”.

ZOBACZ: Domowy detoks organizmu. 8 produktów usuwających toksyny

W ofercie „MRM Food” znajduje się między innymi diety bez laktozy, glutenu, skierowana do sportowców oraz osób pragnących oczyścić organizm. Ile trzeba zapłacić za posiłki marki?

Dieta „optimal” zawierająca mięso i ryby lub wersja wegetariańska to wydatek 72 złotych dziennie, przy czym catering musimy wykupić na co najmniej 5 dni. Za dietę dla sportowców zapłacimy 86 złotych dziennie, z kolei za „sokowy detoks” zapłacimy 120 złotych. Posiłki „MRM Food” nie są więc tanie, ale za naturalne składniki i odpowiednio dobrane dania z pewnością wiele osób jest w stanie tyle zapłacić. Rozenek stworzyła tym samym alternatywę dla cateringu dietetycznego Ewy Chodakowskiej.

Zagłosuj

Korzystasz z cateringu?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF