Małgorzata Rozenek otworzyła firmę cateringową. Ceny powalają?

14.05.2019 12:24

Małgorzata Rozenek poświęciła się nowej gałęzi biznesu. Celebrytka otworzyła firmę zajmującą się cateringiem dietetycznym. Ile trzeba zapłacić za zdrowe posiłki od „Perfekcyjnej pani domu”?

Małgorzata Rozenek otworzyła firmę cateringową. Ceny powalają? fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek-Majdan to nie tylko jedna z najpopularniejszych w Polsce prezenterek i celebrytek, ale również prawdziwa kobieta interesu. W swojej karierze popularna „Perfekcyjna pani domu” współpracowała z wieloma markami, promując ich produkty, jest również autorką kilku książek (w tym roku napisała książkę poruszającą temat in vitro). Rozenek nieustannie poszukuje jednak nowych zawodowych wyzwań. W poniedziałek 13 maja na jej profilu na Instagramie pojawił się obszerny wpis, w którym pochwaliła się nowo otwartym biznesem. Małgorzata zdecydowała się zająć cateringiem dietetycznym.

Catering dietetyczny Małgorzaty Rozenek

Pasjonaci zdrowego odżywiania mogą skorzystać z dań marki „MRM Food”, czyli nowej firmy Małgorzaty Rozenek. Celebrytka podkreśliła, że jej celem było stworzenie cateringu nie tylko smacznego i zdrowego, ale też przyjaznego środowisku. Nie ukrywała również, że nowy biznes jest efektem ciężkiej pracy i czasochłonnych przygotowań.

„Pół roku ciągłej pracy nad menu, smakiem , estetyką tak, aby zachwycić najbardziej wybrednych [...] Jednym z priorytetów, jaki sobie postawiliśmy, zanim usiedliśmy z dietetykami klinicznymi i kucharzami do rozmów, było stworzenie cateringu jak najbardziej przyjaznemu środowisku. Catering pakujemy w pudełka biodegradowalne z trzciny cukrowej [...] Wszystkie posiłki przygotowywane są wyłącznie z naturalnych składników, najwyższej jakości, zawsze świeżych. Położyliśmy duży nacisk na sezonowe owoce oraz warzywa od lokalnych dostawców”.

ZOBACZ: Domowy detoks organizmu. 8 produktów usuwających toksyny

W ofercie „MRM Food” znajduje się między innymi diety bez laktozy, glutenu, skierowana do sportowców oraz osób pragnących oczyścić organizm. Ile trzeba zapłacić za posiłki marki?

Dieta „optimal” zawierająca mięso i ryby lub wersja wegetariańska to wydatek 72 złotych dziennie, przy czym catering musimy wykupić na co najmniej 5 dni. Za dietę dla sportowców zapłacimy 86 złotych dziennie, z kolei za „sokowy detoks” zapłacimy 120 złotych. Posiłki „MRM Food” nie są więc tanie, ale za naturalne składniki i odpowiednio dobrane dania z pewnością wiele osób jest w stanie tyle zapłacić. Rozenek stworzyła tym samym alternatywę dla cateringu dietetycznego Ewy Chodakowskiej.

Zagłosuj

Korzystasz z cateringu?

RadioZET.pl/MF

Oceń