Zamknij

Małgorzata Rozenek piła własne mleko z piersi. Gwiazda wspomina "traumatyczne przeżycie"

09.02.2021 13:13
Małgorzata Rozenek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Małgorzata Rozenek w programie "Rozenek cudnie chudnie" zdecydowała się na bardzo szczere wyznanie. Okazuje się, że gwiazda przypadkowo napiła się własnego mleka z piersi. Celebrytka zdradziła, jak wspomina to doświadczenie.

Małgorzata Rozenek wzbudza w ostatnim czasie wiele kontrowersji. Odpowiedzialny za to jest między innymi program "Rozenek cudnie chudnie", który niedawno doczekał się premiery w TVN Style. Celebrytka postanowiła pokazać widzom, jak wyglądała jej droga do szczupłej sylwetki po urodzeniu Henryka. Żona Radosława Majdana przytyła w trakcie trzeciej ciąży aż 30 kilogramów.

Nie wszystkim widzom spodobał się program Małgorzaty Rozenek. W internecie na profilu stacji TVN pojawiły się zarzuty, że celebrytka nie jest dobrym wzorem i wpędza w kompleksy większość "normalnych" matek, które po urodzeniu dziecka nie mogą pozwolić sobie na pomoc trenera personalnego czy dietetyka. "Perfekcyjna" stara się odpowiadać na krytykę - w jednej z ostatnich relacji na InstaStories broniła programu "Rozenek cudnie chudnie". Kolejny odcinek show znów wywołał jednak dyskusję w sieci.

Zobacz także:  Rozenek męczy Henia? Burza pod nowym zdjęciem z Meksyku. "Masakra, biedne dziecko"

Małgorzata Rozenek napiła się własnego mleka

Tym razem skrajne emocje wśród widzów nie wywołało odchudzanie Rozenek, a całkiem inny temat. Podczas rozmowy z dietetyczką gwiazda zdradziła, że spróbowała... własnego mleka z piersi. Małgosia nie wspomina tego wydarzenia pozytywnie.

- Ale wiesz, wczoraj przez zupełny przypadek spróbowałam swojego mleka, to jest dla mnie traumatyczne przeżycie, bo to jest disgusting. I jedyne, co mnie zszokowało, to to, jak to jest słodkie. I się dziwić, że te dzieci nie chcą pić tego cyca, to jest słodkie jak ulepek - wyjaśniła "Perfekcyjna".

Nie tylko widzowie byli zszokowani tak szczerym wyznaniem Małgosi Rozenek. Także dietetyczka nie potrafiła ukryć zdziwienia.

- Naprawdę, nie próbowałam swojego... - odpowiedziała.

W internecie już pojawiają się komentarze o tym, że taki szczegół z życia prywatnego celebrytka mogłaby "zachować dla siebie". Co myślicie?