Zamknij

Małgorzata Rozenek planuje poród rodzinny? "Powoli wracamy do normalności"

Judyta Wanicka
29.04.2020 17:52
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek wkrótce urodzi pierwsze dziecko Radosława Majdana. Termin porodu wyznaczony jest na czerwiec. Rozenek nie wyklucza porodu rodzinnego. O szczegóły zapytała swoje fanki na Instagramie. 

Małgorzata Rozenek planuje poród rodzinny? 

Małgorzata Rozenek-Majdan wkrótce urodzi swoje trzecie dziecko. Będzie to jednocześnie pierwsza pociecha ze związku z Radosławem Majdanem, który zadebiutuje w roli ojca. Termin porodu Małgorzaty Rozenek wyznaczony jest na początek czerwca. Wiadomo już, że na świat przyjdzie chłopiec. 

Majdanowie wyczekują syna w domowym zaciszu, gdzie chronią się przed koronawirusem. Cały czas jednak dzielą się informacjami o stanie Małgorzaty i publikują zdjęcia z ciążowych sesji. W najnowszym poście ponownie pochwali się brzuszkiem. Przy okazji poruszyli temat porodu rodzinnego. W czasie epidemii SARS CoV-2 wiele szpitali nie zezwala na taką możliwość mimo braku odgórnego zakazu. Małgorzata ma nadzieję, że do czerwca sytuacja się unormuje i Radek będzie mógł towarzyszyć jej na sali porodowej.  

Dzień dobry. Poluzowane niektóre obostrzenia. Powoli wracamy do normalności? Czy nasza normalność będzie już inna? Chyba musimy się nauczyć nowych reguł gry. Mimo wszystko miłego dnia kochani. A dziewczyny mi donoszą, że wracają porody rodzinne, wiecie coś o tym? - dopytywała na Instagramie Rozenek. 

Minister zdrowia mówił, że nie było zakazu porodów rodzinnych od nich. To decyzja szpitali - odpowiedziała jedna z fanek.

Na początku tego zakazu powiedzieli w szpitalu, że dostali pismo od ministerstwa zdrowia i dlatego muszą zabronić porodów rodzinnych. To już nic nie rozumiem - dziwiła się Gosia. My mamy termin na początek czerwca i też mam nadzieję, że do tego czasu wszystko się ustabilizuje - dodała. 

Małgorzata Rozenek urodzi syna. Jakie imię wybrała?

Przed Bożym Narodzeniem Majdanowie zdradzili płeć dziecka. Na kanapie "Dzień Dobry TVN" wyznali, że spodziewają się syna. Przygotowali nawet imię, równie tradycyjnie jak u starszych synów Małgorzaty - Stanisława i Tadeusza, ale do dnia porodu pragną zachować je w tajemnicy. 

Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie. Ponieważ wszystko może się jeszcze zdarzyć, bo to różnie bywa, wolałabym jeszcze nie zdradzać - wyznała w śniadaniówce gwiazda. 

W jednym z wywiadów Małgorzata Rozenek powiedziała, że nazwie syna Edward. Później jednak zdementowała tę informację, mówiąc, że tylko żartowała.

Zagłosuj

Popierasz porody rodzinne?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw