Zamknij

Małgorzata Rozenek pochwaliła się figurą 16 dni po porodzie. Fani: "Niesamowita!" [FOTO]

26.06.2020 21:36
Małgorzata Rozenek wróciła na plan "Projekt Lady"
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek urodziła syna dwa tygodnie temu, ale już wróciła do pracy. Gwiazda pokazała się na planie programu "Projekt Lady" w rewelacyjnej formie. Jak wygląda po drugiej ciąży figura Małgorzaty Rozenek? 

Małgorzata Rozenek od dwóch tygodni na nowo odkrywa uroki macierzyństwa. Dokładnie 10 czerwca przyszedł na świat syn Henryk, jej pierwsze dziecko ze związku z Radosławem Majdanem. Długo wyczekiwany potomek pochodzi z ciąży in vitro, podobnie jak dwaj starsi synowie Małgorzaty. Maluch urodził się zdrowy i silny. Dumni rodzice nie posiadają się ze szczęścia i codziennie publikują zdjęcia Henia na Instagramie. 

Syn Majdanów zdążył już zawładnąć sercami internautów. Uwagę zwraca także jego mam, Małgorzata Rozenek, która po ciąży prezentuje się wprost rewelacyjnie. Ostatnio gwiazda narzekała na zmęczenie, pokazując się w nieładzie z drzemiącym Heniem na rękach. Mimo to nie chciała dać sobie czasu na pełną regenerację i wolała odsapnąć w pracy. Już po dwóch tygodniach "perfekcyjna pani domu" wróciła do występów przed kamerą. 

Jacek Rozenek szczerze o byłym małżeństwie. Wziął ślub z przymusu?

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zgrabną figurą 16 dni po porodzie 

Małgorzata Rozenek opublikowała pierwsze zdjęcia z planu piątego sezonu "Projektu Lady". Zdjęcia miały ruszyć w marcu i zakończyć się przed porodem, ale przez pandemię przesunięto termin na czerwiec. Prowadząca stawiła się w pracy, mimo że jeszcze nie doszła w pełni do siebie. 

Kiedy zdjęcia się przesunęły, wiadomo było, że musimy wejść na plan dosyć szybko po moim porodzie. Cykl produkcyjny tego wymaga. Montaż, postprodukcja to wszystko zajmuje dużo czasu, a jak chcemy zdążyć na wrzesień... - wyjaśniła prowadząca "Projekt Lady" i podziękowała produkcji. - Szacunek dla mojej nowej sytuacji, uwzględnienie potrzeb mamy karmiącej, zrozumienie, że teraz trochę inaczej (co nie znaczy gorzej) wygląda moje zaangażowanie w plan, to są te aspekty, które pozwoliły mi komfortowo wrócić do pracy - dodała. 

Gospodyni "Projekt Lady" jest jeszcze w połogu, ale nie zamierzała tego zdradzać przed kamerami. Włożyła szorty, żeby uwydatnić zgrabne nogi i odciągnąć uwagę od pociążowych krągłości ukrytych pod obszerną marynarką. Trzeba przyznać, że figura gwiazdy nadal wygląda imponująco i ani trochę nie zdradza, że gwiazda jeszcze przed dwoma tygodniami była w ciąży. 

Posłuchaj podcastu