Zamknij

Małgorzata Rozenek chwali się kołyską. Widać też luksusowy wózek syna Majdanów. Znamy cenę [FOTO]

Judyta Wanicka
29.05.2020 19:57
Małgorzata Rozenek pokazała wózek i łóżeczko dla dziecka
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek przygotowuje się do porodu. Pierwsze dziecko Majdanów ma przyjść na początku czerwca. "Perfekcyjna pani domu" i jej mąż zdążyli pochwalić się fanom nowoczesną kołyską. Uwagę zwraca również wózek dziecka Majdanów - elegancki model znanej marki. 

Małgorzata Rozenek jest w 9. miesiącu ciąży i lada moment urodzi syna. Termin został wyznaczony na początek czerwca, dlatego Majdanowie czekają w pogotowiu na pierwsze skurcze. W domu wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Małgorzata Rozenek urządziła pokoik dla dziecka i skompletowała wyprawkę. Zdążyła jeszcze wstawić "inteligentną" kołyskę, której składaniem po męsku zajął się przyszły tata. 

Wyczekiwany chłopczyk jest pierwszym wspólnym dzieckiem Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. 48-letni piłkarz dopiero zadebiutuje w roli ojca. Dla gospodyni "Projekt Lady" będzie to już trzecia pociecha. Ze związku z aktorem Jackiem Rozenkiem gwiazda ma dwóch synów: 14-letniego Stanisława i 11-letniego Tadeusza. Podobnie jak starsi chłopcy także i najmłodsze dziecko Małgorzaty Rozenek zostało poczęte metodą in vitro. Prezenterka długo starała się o zajście w ciążę. Zanim się to udało, przeżyła stratę jedenastotygodniowych bliźniąt.

Małgorzata Rozenek uwiła gniazdko przed porodem. Wystrój domu jest imponujący [FOTO]

Małgorzata Rozenek pokazała kołyskę dla dziecka i wózek 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan za moment powitają na świecie syna. Odkąd ogłosili radosną nowinę w mediach, zdążyli pochwalić się już chyba wszystkim oprócz imienia dziecka. Fani mieli okazję śledzić, jak Małgosia wybiera akcesoria, ubranka, kosmetyki, urządza dom i pokoik dla dziecka. Mogli też zobaczyć, jak Radosław Majdan składa nowoczesną kołyskę. Nie jest to zwykły mebel, ponieważ - jak podkreśla Gosia - kołyska rusza się rytm bicia serca matki. 

Zostało już niewiele czasu. Nawet stwierdziłabym, że bardzo niewiele, dlatego wykorzystujemy ostatnie chwile, jak tylko się da. Śpioszki? Kupione. Pokoik? Urządzony. Imię? Wybrane. Kołyska DREAMER? Złożona i nawet ustawiona w sypialni. Składanie jest szybkie i łatwe. Prawda, Radosław? Wiele mam ją poleca, bo kołyska porusza się w rytm bicia serca, czyli 60 ruchów na minutę. Sama chciałbym mieć takie łóżko - zachwala Rozenek. 

Odnalazłem w sobie zew majsterkowicza i złotej raczki. Zawsze uważałem, że najważniejsza jest motywacja - podkreślił Radek, dumnie prezentując swoje dzieło. 

W tle mieszkania można dostrzec wózek dziecka Majdanów, a konkretnie jeden z pięciu wózków, którymi będzie się przemieszczał malec. Małgorzata Rozenek ma na podorędziu klasyczny model w białym kolorze. Prawdopodobnie jest to wózek Emmaljunga Mondial de Luxe, jeden z bardziej popularnych pojazdów wśród zamożnych mam. Cena oscyluje wokół 5,5 tys. złotych.

Anna Lewandowska pokazała luksusowy wózek Laury. Dziewczynka jeździ "cackiem" za ponad 8 tys. złotych [FOTO]

RadioZET.pl/jw