Zamknij

Małgorzata Rozenek świętowała Dzień Kobiet. Pokazała, co zrobił dla niej syn

Patrycja Chudolińska
09.03.2020 10:52
Małgorzata Rozenek
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Małgorzata Rozenek spędziła Dzień Kobiet w wyjątkowy sposób. O komfort i zadowolenie celebrytki zadbali tego dnia jej trzej najważniejsi mężczyźni: mąż Radosław Majdan oraz synowie, Stanisław i Tadeusz.

Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje Dzień Kobiet

Małgorzata Rozenek-Majdan przeżywa obecnie wyjątkowe chwile w gronie rodziny. Gwiazda cieszy się przygotowaniami na narodziny pierwszego dziecka w związku z Radosławem Majdanem. "Perfekcyjna Pani Domu" jest mamą dwóch chłopców: Stanisława i Tadeusza.

Nic dziwnego, że w tak męskim gronie Małgorzata Rozenek otrzymała wiele wyjątkowych prezentów z okazji Dnia Kobiet. Celebrytkę szczególnie zaskoczyło to, co dostała od starszego syna.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się prezentami od męża i synów

Małgorzata Rozenek pochwaliła się prezentami na swoim profilu na Instagramie.

Od zawsze bardzo lubiłam Dzień Kobiet. Mój Tato kupował piękne tulipany lub żonkile, nie tylko Mamie i Babciom, ale równie duży bukiet dostawałam ja. Będąc małą dziewczynką, czułam się jak prawdziwa kobieta. Zawsze bardzo lubiłam tę kobiecą cześć mnie i zawsze ją pielęgnowałam. Teraz jest mi szczególnie łatwo, bo otaczają mnie niezwykle czuli i opiekuńczy mężczyźni. Ten przepiękny bukiet to prezent od męża, ale zwróćcie uwagę na tunikę, którą mam na sobie: to prezent od Stasia, mojego starszego syna, którego pasją jest sztuka i m.in. krawiectwo. Ta tunika wyszła spod jego rąk. Sam ją zaprojektował, wybrał tkaninę i sam ją uszył. Jestem z Niego niezwykle dumna. Jest też oczywiście małe słodkie co nieco od młodszego Tadeusza, który dzieli ze mną pasje do słodyczy. W takie dni jak ten szczególnie doceniam jak ogromne mam szczęście - napisała gwiazda.

Okazuje się, że 14-letni Stanisław postanowił wręczyć mamie prezent wykonany samodzielnie. Zaprojektowana i uszyta przez niego tunika prezentuje się na celebrytce bardzo dobrze. Fani są zachwyceni jego kreatywnością i umiejętnościami.

- Staś uszył dla Pani tunikę? Wielkie gratulacje, jest mega zdolnym chłopakiem, a Pani wygląda zjawiskowo. Dużo zdrówka, radości i uśmiechu w ten piękny dzień i nie tylko dzisiaj, ale zawsze. Ciekawe czym zaskoczy na kolejny rok? 

- Takie prezenty wykonane własnoręcznie są najcenniejsze. Trzeba pielęgnować taki talent, bo takie hobby coraz rzadziej się niestety pojawiają!

- To ja też składam zamówienie już na taką tunikę, piękna! - czytamy w komentarzach.

Wam też się podoba?

RadioZET.pl/PCh