Zamknij

Małgorzata Rozenek pochwaliła się wyprawką dla syna: "W domu stoi pięć różnych wózków"

Sylwia Wamej
23.03.2020 10:32
Małgorzata Rozenek
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Małgorzata Rozenek niebawem po raz trzeci zostanie mamą. Gwiazda w rozmowie z "Party" pochwaliła się wyprawką dla dziecka. Jak zapowiedziała, podzieli się z innymi mamami akcesoriami czy ubrankami dla maluszka, bo ma ich po prostu za dużo.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się wyprawką dla dziecka

Małgorzata Rozenek niebawem przywita na świecie trzeciego syna. Będzie to pierwsze dziecko gwiazdy TVN i jej męża Radosława Majdana. Jak wyznała Małgorzata Rozenek w rozmowie z "Party" o wyprawkę nie musi się martwić. Sama kupowała sporo rzeczy przez internet. Poza tym sporą część Rozenek dostała od  firm oferujących dziecięcy asortyment. Gwiazda zapowiedziała, że może podzielić się z innymi mamami.

"Tych malutkich ubranek i akcesoriów mam aż za dużo, więc na pewno się nimi podzielę. Wybieranie wózka również mamy z Radosławem z głowy, bo w domu stoi pięć różnych modeli" - wyznała w rozmowie z Party.

Małgorzata Rozenek nakręci program o tym, jak kobieta wraca po porodzie do formy

Małgorzata Rozenek zdradziła też, że planuje nakręcić program o tym, jak kobieta po porodzie wraca do formy.

"Zależy mi, żeby do tematu podejść kompleksowo. Wspólnie z dietetykiem podpowiemy, jak układać posiłki, by zdrowo gubić kilogramy. Będę też ćwiczyć w domu pod okiem trenera, żeby pokazać, jak można to robić bezpiecznie zarówno po porodzie naturalnym, jak i przez cesarskie cięcie" - zdradziła w rozmowie z "Party" Małgorzata Rozenek,

Gwiazda dodała też, że czyta wszystkie doniesienia w związku z koronawirusem i stosuje się do zaleceń pozostania w domu.

"Śledzę wszystkie doniesienia o koronawirusie i z pokorą stosuję się do rekomendowanej w związku z nim kwarantanny. Odwołałam cztery duże eventy, w których miałam wziąć udział, i spędzamy ten czas rodzinnie" - powiedziała gwiazda programu "Projekt Lady" w wywiadzie dla "Party".

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/Party/ SW