Zamknij

Małgorzata Rozenek pod oceną specjalisty. Ekspert ocenił czy prawidłowo nosi Henryka

26.01.2021 20:10
Małgorzata Rozenek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spotkali się ostatnio z wieloma negatywnymi komentarzami, kiedy w sieci znalazły się zdjęcia Henryka w nosidle. Internauci zarzucili im, ze nieprawidłowo noszą synka, narażając go na pod oceną specjalisty. Ekspert ocenił czy prawidłowo nosi Henryka

Małgorzata Rozenek ostatnio co krok naraża się internautom, którzy - można tak sądzić - niemal za każdym razem, kiedy ona opublikuje coś w sieci, szukają pretekstu do krytyki. Oczywiście zdarza się, że uwagi komentujących są dość słuszne i powodowane jakimś "dobrem", jednak nie trudno odnieść wrażenia, że "dobre rady" nawet od fanów - w dalszym ciągu osób obcych - nie zawsze są, mówiąc krótko, nie na miejscu.

Tak można powiedzieć o niedawnych przytykach internautów, którzy widząc zdjęcie małego Henryczka w nosidle, zmartwili się, że jest noszony w nieprawidłowy sposób. Można zastanawiać się, dlaczego "Perfekcyjna", mając ku temu wszelką możliwą sposobność i środki, w ogóle wybrała dla swojego synka tego typu nosidło, które bezsprzecznie nie jest dopasowane do rozwoju dziecka. Jednak przecież to do rodziców, a nie osób postronnych, należą tego typu decyzje.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Internauci oburzeni jej nowym programem: "Co za hipokryzja"

Małgorzata Rozenek oceniona przez eksperta

W niedawnym odcinku śniadaniówki W "Dzień dobry TVN" omawiana była kwestia tego, jak nosić dziecko, by mu nie szkodzić. Gościem był znany fizjoterapeuta i doradca znany tysiącom mam w Polsce - Paweł Zawitkowski. Ekspert ocenił sposób noszenia Henryka przez Radosława Majdana. Jak stwierdził, noszenie dziecka przodem do świata działa bardzo niekorzystnie na biodra, pachwiny i miednicę bobasa.

"Nigdy nie nosimy dziecka zwróconego twarzą do świata, jego buzia powinna być skierowana w stronę torsu rodzica. Ta zasada dotyczy przede wszystkim bardzo małych dzieci. Przy tych starszych i bardziej ciekawych świata doskonale sprawdzają się nosidła zakładane na plecy" - powiedział Zawitkowski.

Jak wcześniej tłumaczyła Małgorzata Rozenek, nie lubi, kiedy ktoś zwraca jej uwagę w kwestiach rodzicielstwa. Czy jednak będzie w stanie zaakceptować krytyczną uwagę od specjalisty?

RadioZET.pl/AS