Zamknij

Małgorzata Rozenek podpisała nowy kontrakt? Ma zarobić ponad milion

Redakcja
16.07.2018 13:12
Małgorzata Rozenek podpisała nowy kontrakt? Ma zarobić ponad milion
fot. EAST NEWS

Małgorzata Rozenek to bez wątpienia jedna z najbardziej obrotnych celebrytek. Programy telewizyjne oraz występy w reklamach zapewniają jej ogromne dochody. Czym zajmie się teraz? Według doniesień właśnie podpisała nowy kontrakt na ponad milion złotych.

Małgorzata Rozenek oraz jej mąż Radosław Majdan to z pewnością para, która wie, jak zarobić duże pieniądze. Szczególnie prezenterka nie może narzekać na brak dobrze płatnych propozycji. Doskonale radzi sobie zarówno w telewizji, jak i w mediach społecznościowych. Wszystko wskazuje na to, że niebawem ponownie zrobi doskonały interes. Wylicza się, że w tym roku na jej konto wpłynie łącznie około pięciu milionów złotych.

Na czym zarabia Małgorzata Rozenek?

Wysokie dochody perfekcyjnej pani domu pochodzą z wielu różnych źródeł. Kilka tygodni temu kontrowersje wywołało zdjęcie na Instagramie, na którym Rozenek reklamuje kosiarki do trawy. Posty sponsorowane są jednak bardzo opłacalne. Małgorzata może zarabiać na jednym nawet do 20 tysięcy złotych. Z kolei kontrakty z marką biżuterii oraz lakierów do paznokci miały przynieść jej 1,5 miliona złotych zysku.

Oczywiście bardzo opłacalne są również występy w telewizji. „Azja Express”, „Iron Majdan” oraz „Projekt Lady” to programy cieszące się dużą popularnością. Nie można również zapominać, że prezenterka prowadzi stronę internetową, a także zarabia na sprzedaży książek. Słowem – doskonale odnajduje się w sprzedaży swojego talentu i wizerunku.

Nowy kontrakt Małgorzaty Rozenek

Na czym teraz zarobi małżonka Radosława Majdana? Według doniesień Małgorzata podpisała kontrakt reklamowy ze znaną firmą kosmetyczną. Propozycja ma być lukratywna, Rozenek ma bowiem zainkasować ponad milion złotych. Kampania, której ma zostać twarzą, zapowiadana jest na wrzesień 2018.

Małżeństwo Majdanów ma jasno określony cel, na który przydadzą się pieniądze. Małgorzata przyznaje, że marzą z mężem o dziecku, najlepiej córeczce.

– Inwestuje w przyszłość swoich dzieci. Jeśli doczekają z Radosławem wymarzonej córeczki, Małgosia będzie mogła sobie pozwolić na dłuższy urlop macierzyński – mówi jeden ze znajomych pary.

Wydaje się, że obecne dochody prezenterki powinny zapewnić spokojne życie na dłuższy czas.

RadioZET.pl/MF