Zamknij

Małgorzata Rozenek pokazała brzuch po trzeciej ciąży. Fani nie dowierzają: "Szok i podziw"

22.01.2021 10:56
Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek zachwyciła fanów ostatnim zdjęciem. Gwiazda odpoczywa na wakacjach i często chwali się fotografiami  w stroju kąpielowym. Na ostatniej w pełni odsłoniła swój brzuch po trzeciej ciąży. Jest w niesamowitej formie.

Małgorzata Rozenek wraz z rodziną wybrali się na egzotyczne wakacje. Od kilku dni gwiazda publikuje na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z Meksyku. Prowadząca "Projektu Lady" dzieli się przede wszystkim fotkami pięknych krajobrazów, rajskiej plaży oraz swoich bliskich - męża Radosława Majdana i synów: Tadeusza, Stanisława i najmłodszego Henryka, który przyszedł na świat w czerwcu 2020 roku.

Mama kilkumiesięcznego chłopca podczas wyjazdu już kilka razy pokazywała się w stroju kąpielowym. Internauci od początku zachwycają się jej figurą i tym, jak szybko ją wypracowała. Choć celebrytka ma 42 lata i była to jej trzecia ciąża ćwiczenia i zdrowia dieta sprawiły, że błyskawicznie doszła do świetnej formy. Do tej pory Małgorzata Rozenek zakrywała na zdjęciach swój brzuch. Teraz postanowiła pokazać go w pełni.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek "wypięła się" do internautów. "A inni niech się pocałują"

Małgorzata Rozenek chwali się płaskim brzuchem po 3. ciąży [FOTO]

Małgorzata Rozenek w końcu odsłoniła brzuch. Choć od narodzin Henryka minęło tylko kilka miesięcy, po ciążowych krągłościach nie ma już śladu. Wiele młodszych mam może pozazdrościć celebrytce tak szybkiego powrotu do formy.

- Pięknie pani Małgosiu.

- Idealny brzuszek! Jak to się robi?

- Pani Małgosiu, szacun. Jak się robi tak brzuch po 3 ciążach? Ja po jednej nie mogę wrócić, a ćwiczę od 1,5 roku.

- Co za figura! Wow.

- Co zrobić, żeby wyglądać tak po 3 ciążach? Brawo. Szok i podziw - komentują fani.

Wy też jesteście zachwyceni formą Małgorzaty Rozenek?