Zamknij

Małgorzata Rozenek pokazała brzuch w zaawansowanej ciąży. Fani: "Jaka petarda"

Patrycja Chudolińska
23.04.2020 20:59
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram/@m_rozenek

Małgorzata Rozenek już niebawem powita na świecie swoje trzecie dziecko. Gwiazda TVN pokazała fanom, jak wygląda w zaawansowanej ciąży.

Małgorzata Rozenek i jej mąż Radosław Majdan spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Będzie to już trzeci syn celebrytki, która ma potomstwo także z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Cała rodzina wyczekuje na kolejnego maluszka, spędzając ostatnie tygodnie w domowej kwarantannie. Gwiazda relacjonuje w mediach społecznościowych, jak spędzają wspólnie czas podczas epidemii koronawirusa. Ostatnio opublikowała nowe zdjęcie, na którym zaprezentowała swoje ciążowe krągłości.

Małgorzata Rozenek pokazała brzuch tuż przed porodem

Poród Małgorzaty Rozenek zbliża się wielkimi krokami. Gwiazda potwierdziła w rozmowie z mediami, że dziecko przyjdzie na świat na przełomie maja i czerwca. Nic dziwnego, że brzuch oczekującej mamy jest już spory.

- Zawsze patrz na jasną stronę życia - opisała fotografię Małgosia, cytując fragment piosenki z Monty Pythona.

Obserwatorzy są zachwyceni tym, jak Małgorzata Rozenek promienieje w ciąży. Widać, że ten stan bardzo jej służy. Gwiazda na zdjęciu wyleguje się na słońcu, w krótkiej czarnej sukience i czarnych okularach przeciwsłonecznych. W ręku trzyma kawałek soczystego arbuza.

- Uroczy z pani arbuzik.

- Jaka petarda.

- Cudowna.

- Marzenie każdego faceta... Radzio, ty szczęściarzu - komentują fani.

Sam Radosław Majdan również postanowił zażartować ze zdjęcia żony.

- Pysiula, oddaj arbuza - dodał w komentarzu.

RadioZET.pl/PCh