Zamknij

Małgorzata Rozenek pokazała ciążowy brzuszek. Fanki zaskoczone: "Bardzo duży jak na ten miesiąc"

Judyta Wanicka
30.01.2020 12:25
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek zdradziła, w którym jest miesiącu ciąży. Gwiazda spodziewa się pierwszego dziecka z Radosławem Majdanem. Już wiadomo, że będzie to chłopiec. Kiedy urodzi Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek pokazała ciążowy brzuszek

Małgorzata Rozenek doczekała się pierwszego dziecka z Radosławem Majdanem. Wiadomo już, że na świat przyjdzie chłopiec. Gwiazda zaczyna dostrzegać pierwsze widoczne zmiany w swojej figurze. Ostatnio nawet zażartowała na temat swoich zaokrąglonych kształtów i nazwała się "beczułką". Ciążowy brzuszek Małgorzaty Rozenek jest już wyraźnie widoczny. Gwiazda opublikowała nowe zdjęcie i zdradziła fankom, że dobrnęła już do półmetka ciąży.

To już połowa... szkoda, że ten czas tak szybko leci - wyznała.

Reakcja fanek na ciążowe zdjęcie Rozenek była błyskawiczna. W komentarzach mamy gratulowały i dodawały gwieździe otuchy. Ale pojawiły się też uszczypliwe komentarze na temat karmienia silikonowymi piersiami czy wielkości brzucha.

Tam jest chyba więcej niż jedno... Duży brzuszek jak na ten miesiąc.

Brzuch bardzo duży jak na 4,5 miesiąca.

Małgorzata Rozenek odpowiedziała internautom spokojnie i rzeczowo.

To już piąty i to od jakiegoś czasu, ale to prawda, że tak jak w poprzednich ciążach mam spory brzuch i mocno się zaokrąglam - wyznała gwiazda.

Małgorzata Rozenek martwi się o swoją ciążę. Po wizycie u lekarza zaapelowała do przyszłych mam

Kiedy urodzi Małgorzata Rozenek?

Przed świętami Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdradzili płeć dziecka w "Dzień Dobry TVN". Wiadomo już, że para oczekuje syna. Małgorzata Rozenek jest obecnie w piątym miesiącu ciąży. Termin porodu wyznaczony jest na czerwiec 2020 roku. Mimo ciążowych dolegliwości gwiazda pozostaje aktywna zawodowo. Pracować na planie kolejnej edycji "Projektu Lady" i kontynuuje działalność na rzecz in vitro. Wkrótce na antenie TVN Style będzie można obejrzeć jej film dokumentalny "In vitro. Nauka czy cud?".

Małgorzata Rozenek w ciąży 10 lat temu. Różnica jest porażająca [ZDJĘCIA]

Zagłosuj

Małgorzata Rozenek wygląda w ciąży:

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw