Zamknij

Małgorzata Rozenek pokazała ciążowy brzuszek na Instagramie [ZDJĘCIA]

Judyta Wanicka
16.12.2019 20:34
Małgorzata Rozenek pokazała ciążowy brzuszek na Instagramie [ZDJĘCIA]
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała ciążowy brzuszek na Instagramie. Gwiazda jest w czwartym miesiącu ciąży i spodziewa się pierwszego dziecka z Radosławem Majdanem. Zdjęcia Małgorzaty Rozenek w ciąży pojawiły się na profilu gwiazdy tylko na moment. Ale jak wiadomo, w sieci nic nie ginie...

Małgorzata Rozenek pokazała pierwsze zdjęcia w ciąży

Małgorzata Rozenek jest w ciąży z Radosławem Majdanem. Gwiazda potwierdziła, że w końcu doczekała się dziecka, o które od wielu miesięcy starała się metodą in vitro. Jeśli wierzyć informacjom przekazanym przed magazyn "Party", Małgorzata Rozenek jest w czwartym miesiącu ciąży. Brzuszek już widać, co potwierdzają zdjęcia paparazzi. W końcu 41-letnia Małgorzata Rozenek zdecydowała się oficjalnie pochwalić ciążowym brzuchem na Instagramie.

Pierwsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek w ciąży pojawiły się na jej profilu dosłownie na moment i zaraz zniknęły. Na ujęciach widać, jak Majdanowie leżą wtuleni na kanapie, a Radosław czule gładzi dłonią krągłości żony. 

Dziękujemy, że dzielicie z nami ten tak ważny dla nas czas. Długo wyobrażaliśmy sobie tę chwilę, ale nigdy nie spodziewaliśmy się, że będzie tak pięknie - napisała Małgorzata Rozenek.

wwww
fot. Instagram:@m_rozenek
rozenek malgosia
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek jest w ciąży z Radosławem Majdanem

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Gwiazda od wielu miesięcy dzieliła się informacjami o staraniach metodą in vitro. W jedynym z ostatnich wywiadów wyznała, że jeśli nie uda jej się zajść w ciążę do końca 2019 roku, nie będzie podejmowała kolejnych prób i nie wyklucza adopcji. Tuż przed świętami media obiegła radosna nowina, że Majdanowie spodziewają się dziecka. 

W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza). Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z wami podzielić. Dziękuje ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo cię kocham… Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze - potwierdził Radosław Majdan na Instagramie.

Magazyn "Party" dotarł do informacji, że Małgorzata Rozenek jest już w czwartym miesiącu ciąży. Według pisma, Małgorzata Rozenek spodziewa się syna. 

Jacek Rozenek skomentował ciążę Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jak zareagował na dziecko byłej żony?

RadioZET.pl/jw