Zamknij

Małgorzata Rozenek pokazała ciążowy brzuszek w szczytnym celu: "Są matki, które ranek zaczynają od strachu"

Sylwia Wamej
19.03.2020 16:26
Małgorzata Rozenek
fot. Kamil Piklikieiwcz/ East News

Małgorzata Rozenek chętnie dzieli się ze swoimi fanami ciążowymi fotografiami. Ostatnio pokazała sesję ciążową, którą zrealizowała razem z Radosławem Majdanem. Gwiazda wystosowała też apel do fanów.

Małgorzata Rozenek w ciążowej sesji z Radosławem Majdanem. Zaapelowała do swoich fanów

Małgorzata Rozenek niedługo po raz trzeci zostanie mamą. Gwiazda chętnie dzieli się ze swoimi fanami ciążowymi fotografiami. Ostatnio opublikowała piękną, czarno-białą sesję ciążowej, w której towarzyszył jej oczywiście Radosław Majdan. Gwiazda zwróciła się do swoich followersów z prośbą o pomoc. Chodzi dokładnie o przekazanie 1 procent podatku dla Hospicjum dla Dzieci Pomóż Im. Organizacja ta wspiera potrzebujące rodziny.

"Są matki, które ranek zaczynają od strachu, myśląc, że mija im kolejny dzień, który jest im dany, a czas jest dla nich na wagę złota. Tulą swoje dzieci wiedząc, że nie ma dla nich lekarstwa … Nie jestem nawet w stanie wyobrazić sobie ich uczuć — ale wiem jedno — jeśli tylko masz to szczęście, i choćby najmniejsze możliwości — pomagaj innym.  Takimi rodzinami opiekuje się Hospicjum dla Dzieci ” Pomóż Im” – jednak bez nas, sami nie dadzą sobie rady … Jak można pomóc? Przekaż fundacji 1% podatku KRS 0000 288 520, możesz też wpłacić darowiznę na numer konta PL44 1160 2202 0000 0000 9776 5536 SWIFT: BIGBPLPW"  - napisała gwiazda TVN na Instagramie.

Małgorzata Rozenek: Ile ma dzieci?

Małgorzata Rozenek szczególnie teraz w obliczu pandemii koronawirua musi dbać o siebie. Już niebawem na świat przyjdzie trzecie dziecko gwiazdy TVN. Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan skorzystali z metody in vitro. Małgorzata Rozenek jest już mamą dwóch synów: Stanisława i Tadeusza, którzy są owocem małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW