Zamknij

Małgorzata Rozenek pokazała goły brzuch w ciąży. Internauci hejtują: "W pewnym wieku nie wypada"

Patrycja Chudolińska
04.02.2020 13:22
Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek pokazała pierwsze tak odważne zdjęcie ciążowych krągłości. Odsłoniła goły brzuch, przy okazji zapowiadając nowy projekt. Nie wszystkim jednak spodobała się fotografia "Perfekcyjnej". Pojawiły się oburzające, negatywne komentarze.

Małgorzata Rozenek jest w ciąży

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Gwiazda za kilka miesięcy powita na świecie swoje trzecie dziecko - pierwsze ze związku z piłkarzem, Radosławem Majdanem.

"Perfekcyjna" do tej pory nie chwaliła się brzuszkiem zbyt często. Celebrytka raczej ukrywa swoje krągłości pod dużymi swetrami i tunikami. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Jej fani czekali na to od dłuższego czasu.

Małgorzata Rozenek pokazała goły, ciążowy brzuch

Małgorzata Rozenek postanowiła odsłonić całkowicie okrągły, ciążowy brzuszek. Gospodyni show "Projekt Lady" zapowiedziała przy okazji nowy projekt, związany z "czymś ciążowym".

- Przymiarki do czegoś szalonego i ciążowego. Już niedługo! #secretproject #staytuned Wszystkim obecnym, przeszłym i przyszłym brzuszkom życzę cudownego dnia! - dodała w opisie.

Zdjęcie zachwyciło większość obserwatorów Rozenek. Podkreślają, że gwiazda w ciąży coraz bardziej promienieje.

- Jaki piękny brzuszek!

- Słodki brzuszek, ślicznie.

- Wyglądasz kwitnąco.

- Mama coraz piękniejsza, więc chłopczyk będzie, coś tak czuję. Zdrówka życzę, bo jakby nie było, to jest najważniejsze.

Niestety, pojawiły się także komentarze od hejterów.

- Ja wszystko rozumiem, ciąża, radość, itp. Ale bez przesady. Wiele rzeczy w pewnym wieku nie wypada.

- Zaczyna się, lansik na brzuszek, żenada.

W obronie Małgosi Rozenek stanęły jej wierne obserwatorki. Wypominają hejterom zazdrość i brak wyczucia. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan bardzo długo starali się o kolejne dziecko. Liczne próby zapłodnienia metodą in vitro zakończyły się niepowodzeniem, więc obecny czas jest dla nich naprawdę wyjątkowy. Nic dziwnego, że gwiazda chce dzielić się tymi momentami z fanami.

Podoba wam się to zdjęcie?

Zagłosuj

Podoba ci się zdjęcie Małgorzaty Rozenek?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh