Zamknij

Małgorzata Rozenek pokazała intymne zdjęcie męża? "To pan Radek w toalecie?"

16.12.2020 17:22
Makgorzata Rozenek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z planu finałowego odcinka swojego show. Zdjęcie wykonano w łazience, a internauci zwrócili uwagę na odbijające się w lustrze męskie plecy. Czyżby gwiazda pokazała męża w intymnym momencie?

Małgorzata Rozenek właśnie kończy pracę nad swoim programem, w którym pokazuje efekty powrotu do formy po ciąży. "Rozenek cudnie chudnie" - bo pod takim roboczym tytułem nadal funkcjonuje show - emitowane będzie w telewizji już wiosną. Tymczasem gwiazda co pewien czas podrzuca internautom fragmenty, pochodzące z planu.

Właśnie pochwaliła się zdjęciem, które wykonała podczas realizacji finałowego odcinka. Pochwaliła się, że coś jednak udało się jej schudnąć, ale nawet jeśli jest jeszcze trochę pracy, to i tak to powód do zadowolenia, bo przynajmniej zostanie coś na kolejny rok. W kilku słowach opisała też swój sposób na wieczorny relaks, któremu oddaje się, kiedy mały Henio już śpi. Uwagę części internautów przyciągnął jednak widok, który przypadkiem znalazł się na zdjęciu.

Zobacz także: Rodzina Majdanów w sesji świątecznej. Grafik przeszarżował? "Gosia jak manekin" [FOTO]

Małgorzata Rozenek pokazała męża w intymnej sytuacji?

"Ślę Wam dobrą energię z planu finałowego odcinka „Rozenek cudnie chudnie”. Coś tam, ta Rozenek schudła. Nie jest idealnie, ale to lepiej, będzie nad czym pracować w nowym roku. Kochani, życie nas nie rozpieszcza, więc rozpieśćmy się sami. Mój sposób to masaż i postanowiłam dziś wieczorem, po tym jak Henryk Jan pójdzie spać" - napisała gwiazda.

Pod postem pojawiły się komentarze, w których internauci pytają o mężczyznę, którego plecy odbijają się w lustrze. Wygląda to właściwie tak, jakby ktoś załatwiał swoją fizjologiczną potrzebę. Komentującym od razu przyszło do głowy, że jeśli Rozenek zrobiła zdjęcie w łazience i widać tam jakiegoś mężczyznę - i to jeszcze najpewniej w intymnej sytuacji - to z pewnością musi to być jej mąż - Radosław Majdan. Nie omieszkali o tym wspomnieć.

"Czy na drugim zdjęciu w oddali Radek siusia?", "W tle to pan Radek robi siku?" - pytają wprost internauci. "Mistrz drugiego planu", "Jednak mistrz drugiego planu wygrywa" - piszą.

Małgorzata Rozenek zdecydowała się od razu rozwiać ich wątpliwości. "To oświetleniowiec rozkłada sprzęt" - wyjaśniła szybko.

RadioZET.pl/AS