Zamknij

Gwiazdy pokazują najgorsze zdjęcia z czasu ciąży. Małgorzata Rozenek zdeklasowała konkurencję [FOTO]

14.05.2021 13:22
Małgorzata Rozenek
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek odpowiedziała na challenge Zofii Zborowskiej na najgorsze ciążowe zdjęcie i przypomniała słynną "sesję" paparazzi, gdy dała się przyłapać na tarasie w okularach i z nieładem na głowie. "Bo królowa jest tylko jedna" - napisała triumfatorka nowego wyzwania. 

Małgorzata Rozenek rok temu o tej porze była na finiszu ciąży. Dokładnie 10 czerwca 42-letnia gwiazda urodziła syna Henryka - pierwsze wspólne dziecko z Radosławem Majdanem. Ciąża, jak i poród, odbiły się szerokim echem w mediach. Prowadząca "Projekt Lady" zresztą nie unikała pokazywania brzuszka w mediach społecznościowych i chętnie pojawiała się wówczas na imprezach celebryckich. Choć narzekała na typowe dolegliwości kobiet w ciąży, w tym przybieranie na wadze, zawsze starała się wyglądać nienagannie, jak na prawdziwą perfekcyjną panią domu przystało.

W marcu zeszłego roku ciężarna Małgorzata Rozenek wypoczywa z dala od Warszawy, chroniąc się przed pandemią koronawirusa w wiejskim zaciszu. Otoczona mężem, synami oraz gromadką ukochanych psów pozwala sobie na pełną swobodę - chodziła w luźnych dresach i bez specjalnego "rynsztunku". Pech chciał, że została sfotografowana w takim wydaniu przez paparazzi, gdy na moment wyszła na taras. Wtedy cała Polska ujrzała "perfekcyjną" bez makijażu, z wielkimi okularami na twarzy i niedbałą fryzurą. Uwagę zwracała nalana twarz - efekt ciążowej burzy hormonalnej. Na pierwszy rzut oka trudno było rozpoznać w osobie na zdjęciu atrakcyjną żonę Radka Majdana. 

Majdanowie świętują 49. urodziny Radka. Pokazali intymne zdjęcia z porodówki [FOTO]

Małgorzata Rozenek pokazała najgorsze zdjęcia z okresu ciąży 

Rozenek miała jednak do siebie dystans i zabawnie skomentowała zdjęcia na Instagramie. Po roku przypominała fotki w ramach nowego celebryckiego wyzwania na najbardziej niekorzystne zdjęcie paparazzi z czasu ciąży. Challenge zainicjowała Zofia Zborowska, którą fotoreporterzy sfotografowali niedawno podczas pałaszowania zapiekanki. Gwiazda żartobliwie wytłumaczyła, że w dniu "sesji" nie chciało jej się "odwalać jak szczur na otwarcie kanału".

W ślad za aktorką poszyły inne celebrytki, m.in. Maja Bohosiewcz, Olga Frycz, Agata Rubik i Anna Lewandowska, które również podzieliły się najgorszymi ujęciami opublikowanymi w prasie. 

Małgorzata Rozenek postanowiła zakasować konkurencję. Jak wyznała, takich niekorzystnych zdjęć ma na pęczki, ale dresowa sesja z zeszłego roku zdecydowanie wygrywa. 

Bo królowa jest tylko jedna. Wygrałam! - ogłosiła triumfalnie żona Majdana.

Ma rację? 

14
fot. Instastory:@m_rozenek
12
fot. Instastory:@m_rozenek
13
fot. Instastory:@m_rozenek

Jak Rozenek wypadła na tle koleżanek z branży?

dfde
fot. Instastory:@tojafrycz
dfded
fot. Instastory:@majabohosiewicz
dfdedd
fot. Instastory:@a.wesolowska